FATİH TEKKE'NİN fenere GİDECEĞİNİ SANANLARIN DİKKATİNE!!!

Trabzonspor taraftarlarının buluşma noktası.
cihanka

FATİH TEKKE'NİN fenere GİDECEĞİNİ SANANLARIN DİKKATİNE!!!

Mesaj gönderen cihanka »

Fatih Tekke: "Her gün tartışılmaktan sıkıldım"

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Son dönemde adı sürekli medyada transfer haberleriyle anılmaya başlanan kaptanımız Fatih Tekke her gün tartışılmaktan son derece sıkıldığını açıkladı.

“Sözleşmem devam ediyor”
Kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesinin bulunduğunu hatırlatan Fatih, “Ben Trabzonspor’un kaptanıyım. Benim yapacağım her hareket Trabzonspor’un menfaatine olacak. Kimse benim Trabzonsporluluğumu tartışmasın. Biz öyle doğduk. Ben de camianın bir parçasıyım. O camianın bende yeri başkadır” diye konuştu.

“Sadece Avrupa’yı istiyorum”
Trabzonspor’dan sadece Avrupa’ya gitmek istediğini söylediğinin altını çizen kaptanımız, “Bu benim için çok önemli. Türkiye’den Trabzonspor’dan Avrupa’ya gidersem arkadan gelecek gençler çıtayı yüksek tutacaklardır. Bu da Türk futbolu adına son derece önemli olacaktır. Misyon olarak düşüncem bu. Saygı duyulmasını bekliyorum. Ben Trabzonspor’dan ayrıldığım taktirde Trabzonspor’un menfaatine bir hareket yapacağım. Bunu dışında bir davranış sergileyemem” dedi.

“Kimseyle görüşmedim”
Transfer konusunda hiçbir kulübün yöneticisiyle görüşmedinin altını çizen Fatih Tekke şunları söyledi: “Yemin ederim kimseyle görüşmedim. Teklif olduğunu menajerler aracılığıyla biliyorum. Şu an çok erken ama yazılıp çiziliyor. Bunlar da benim canımı sıkıyor.
Birileriyle görüşmem olanaksız. Trabzonspor’un sözleşmeli futbolcusuyum. Kulübün izni olmadan imza atmam mümkün değil. Bunu Real Madrid bile olsa yapamam”.

“Trabzonspor sevdalılarını üzmem”
Trabzonlular’ı Trabzonspor sevdalılarını üzecek bir hamle içerisinde asla olmayacağını da seslendiren Fatih Tekke sözlerini şöyle tamamladı: “Bugüne kadar her zaman Trabzonspor’un menfaatlerini göz önünde bulundurmuş bir insanım. Camiamızdaki insanlar benim yaptıklarımı biliyorlar. Niyetleri farklı olan insanların farklı çabalar içine girmesine gerek yok. Fatih Tekke Trabzonspor’un bir parçasıdır. Sözleşmesi olan bir futbolcudur. Misyonu hedefi düşüncesi Avrupa’da futbol oynamaktır. 28-29 Yaşında bir futbolcunun yapabileceği en iyi şey Trabzonspor’a para kazandırmaktır. Trabzonspor beni Fatih Tekke yapmıştır. Bana verilen bu değeri ona geri ödemeliyim. Sözleşmeli olan bir futbolcu kulübünün izni olmadan bir yere imza atmaz. Olayın kesinlikle maddi boyutunda değilim. Türkiye’den uzaklaşmak istiyorum”.

FATİH'İN fenere GİDECEĞİNİ SANANLARIN DİKKATİNE