çağdaş Trabzon'da

Trabzonspor taraftarlarının buluşma noktası.
cihanka

çağdaş Trabzon'da

Mesaj gönderen cihanka »

Bugün Trabzonspor'a imza atacak olan Çağdaş, Anadolu’nun büyüğüne geldiğim için çok mutluyum diye konuştu

‘Canla başla oynayacağım
Trabzonspor transferde tutuk kaldı. Özellikle teknik direktör konusunda sıkıntı yaşayan Bordo-Mavililer bir yandan da futbolcu transferinde düğmeye basmıştı. İlk imza bugün gerçekleşiyor. Beşiktaş’a büyük ümitlerle gelmesine rağmen yaşadığı sorunlar ve yaptığı açıklama nedeniyle İstanbul’dan ayrılan Çağdaş açılış konuşmasını FANATİK’e yaptı: “Beşiktaş’a ilk geldiğim zaman gördüğüm ilgi alaka aynen burada da var. Çok mutluyum. Formamım hakkını veren bir oyuncuyum. Beşiktaş’a karşı da canla başla oynayacağım.”

‘Çok para kazandırdım’
Çağdaş, Beşiktaşlılar’a da mesaj göndermeyi ihmal etmedi: “Beşiktaş için söylediğim sözlerin bir kısmının hala arkasındayım. (Böyle giderse Beşiktaş 10 sene daha şampiyon olamaz) dedim. Sanırım bu biraz ağır oldu. Ama (Ben gidersem belki Beşiktaş düzelir) açıklamamın arkasındayım. Ben giderken kulübe çok iyi para kazandırdım. Araştırıp bir baksınlar; hangi Türk futbolcu Beşiktaş’tan ayrılırken bu kadar para kazandırmış?

fanatik

ben bi Trabzonsporlu olarak çağdaşın Trabzonda başarılı olacağına malesef inanmıyorum
her maçtan sonra çıkıp saçma sapan konuşacak sonra da söyleyecek bişe yok diyecek :D