3.5 Milyona olmaz

Beşiktaş taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
barbar
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

3.5 Milyona olmaz

Mesaj gönderen barbar »

BEŞİKTAŞ ara transferin son gününde hareketli bir gün geçirdi, ancak ne giden oldu, ne de gelen... Siyah beyazlılar dün kadrosuna yeni bir oyuncu katmadığı gibi, gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Jose Kleberson da sürpriz bir şekilde takımda kaldı.

İspanya’nın Levante Kulübü, prensip anlaşmasına vardığı Brezilyalı yıldız için siyah beyazlılara bonservis ücreti olarak 3.5 milyon Euro önerdi. Dün Rusya’nın Terek Kulübü de devreye girerek teklifte bulundu. Ancak, yönetimden onay çıkmadı.
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Yönetim vermedi

Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Jean Tigana, "Kleberson Beşiktaş’ı kafasından silmiş. Gitmek istiyor. Bonservisi için önerilen para da iyi. Tutulması bence yanlış olur" dedi. Fransız hocanın bu görüşüne karşı çıkan başkan Yıldırım Demirören ve futbol şube sorumlusu Celal Kolot, "5 milyon Euro’dan aşağı olmaz" diyerek sambacının gidişine karşı çıktılar. Bu gelişmelerin ardından vedaya hazırlanan Kleberson, yönetimin talimatıyla kulüpte kaldı.

Tigana yüzünden

Kleberson’u dün sabah Nevzat Demir Tesisleri’ne çağırarak, Brezilyalı futbolcuyla bir görüşme yapan Kolot, şunları söyledi: "Brezilya Milli Takımı’nda forma giymiş kaliteli bir oyuncusun. Türkiye’ye geldiğin ilk yıl başarılı oldun. Bu sezon da aynı başarıyı tekrarlamanı bekliyoruz. Senin ayrılmanı istemiyoruz."

Takımda kaldığı için mutlu olduğunu söyleyen Kleberson ise, "Gitmek istememin tek nedeni Tigana’ydı. Çünkü onun çalışma sistemi ve oyun anlayışı bana ters geliyor. Fransız hocaya zarar vermek istemiyorum. Yönetim kalmamı istiyorsa, mutlu olurum" karşılığını verdi.
Never let me alone !!