En İyi Rock Grubu

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
sencer
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen sencer »

neden serdar ortaç süper bi adam yeni albüm çıktı gör bak kaç satıcak adam her yıl müyapıda götürüyo...
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

sencer yazdı:mor ve ötesi süper;)
burda konser verdi acayip güzel oldu yaa
ersines

Mesaj gönderen ersines »

sencer yazdı:neden serdar ortaç süper bi adam yeni albüm çıktı gör bak kaç satıcak adam her yıl müyapıda götürüyo...
sencercim serdara kötü bisey söyledigimiz yok..sadece tarz bakımından demek istedim :-)
aRaCeLLy

ya serdar ortaçın bütün şarkıları birbirine benziyo
Kullanıcı avatarı
dilemin_87
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen dilemin_87 »

herhalde metallica gibi olmaz onla karşılaştırmadım zaten yalnız pentegram da köklü bi grup yani es geçmemek lazım
Geceler mi sen, benmi yorgunum
Mermiler mi sen, benmi yangınım
Düşlerim tutsak
Yüreğim sürgün
İçimde bir çocuk tedirgin......
Kullanıcı avatarı
nienna isilra
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nienna isilra »

evanescence
Tüm ßu öLüm arasInda,tEk sEnsiN,hayat oLan..

[img]http://img99.imageshack.us/img99/8475/x1pcjqddvowrmzsagkggtvglulcuuq.jpg[/img]
aRaCeLLy

nienna isilra yazdı:evanescence
yine katılıyorum
Kullanıcı avatarı
nienna isilra
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nienna isilra »

t$k;)
Tüm ßu öLüm arasInda,tEk sEnsiN,hayat oLan..

[img]http://img99.imageshack.us/img99/8475/x1pcjqddvowrmzsagkggtvglulcuuq.jpg[/img]
darude
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen darude »

öncelikle selamlar arkadaslar..internete pek girmediğim için böyle hoş bir ortamı bulmam uzun sürdü biraz...bende nacizane fikirlerimi paylaşmak isterim...

1-led zeppelin deep purple pink floyd gibi efsane grupları yazan arkadasa katılıyorum.ama şöyle bişey var..bu gruplar rockn rollun rocka geçiş döneminde cıkmıs hatta biraz daha ileri gidersek rocka çevirmiş olan gruplar...ama bu jenerasyonda onların şarkılarından 3-5 i hariç begenecek kişinin kaldıgını pek sanmiyorum...
2-metallica nin rock grubu oldugunu söyleyen arkadaslara katılıyorum..metallica ilk albümleri hariç rock müzik apmıştir..(fixxxer-the outlaw torn gibi sarkıları istisna..)
3-mor ve ötesi diyen arkadasima placebo dinlemesini öneriyorum..bence o tarz müziğin popülerleşmesinde cok önemli bir gruptur ve halen o tarz müziğin bence 1 numarasıdır..

En iyiye gelince...bi arkadasimin biraz sallamış olmasına ragmen dedigi gibi rockın bircok dalı var..o yüzden rockta 1 numara yoktur...rockun güzelliğide budur...

thx..
losnossir
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen losnossir »

eskiden kurban ve climb

simdi ise buz ve panik
it's what u make of it