F.Bahçe Avrupa'ya Veda Etti

Fenerbahçe taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

F.Bahçe Avrupa'ya Veda Etti

Mesaj gönderen Fatalrhymer »

Eindhoven'da hüzün: 2-0

Şampiyonlar Ligi E Grubu mücadelesinde karşı karşıya gelen PSV Eindhoven-Fenerbahçe maçı PSV'nin 2-0 üstünlüğüyle sona erdi. PSV'yi galibiyete taşıyan isimler 14. dakikada Cocu ve 85. dakikada Farfan oldu. Fenerbahçe bu sonuçla grubu son sırada tamamlayarak UEFA Kupasına kalma umutlarını da yitirdi.

Grupta oynanan diğer maçta AC Milan kendi sahasında Schalke'yi 3-2 geçip grup lideri olurken PSV ikinci sırada Şampiyonlar Ligi'nde bir üst tura çıktı.

Önemli Dakikalar

10.Dakika: Sol kanattan Ümit Özat'ın ortasında PSV'li Alex'in kafasına çarpan top kaleye yöneldi ve top üst ağlarda kaldı.
13.Dakika: Cezaalanının sol çaprazından serbest vuruş kullanan PSVliler, içeri kesme ortada Cocu kafa vuruşu ile topu ağlarla buluşturdu. Tuncay'ın adam kaçırması ve boşa kafaya çıkması bir nevi Cocu'ya asistlik yapması demek oldu. Ancak bu pozisyon öncesinde hakemin PSV'li Alex'in Fenerbahçeli Alex'e yaptığı hareketi es geçmesi ve benzer bir pozisyonda faul verip gol atılmasına sebep olmasınıda belirtmek gerekir. Skor 1-0.
21.Dakika: Sağ kanattan Fenerbahçe Serkan ile geldi, içeri ortasında Tuncay topu aldı zayıf vuruşunda top defansda kaldı penaltı noktası üzerinde, top defansı geçse bir adım arkasında Anelka bekliyordu.
26.Dakika: Onların kalesine göre golü attıkları noktadan serbest vuruş kullanan Alex'in vuruşunda top arka direğe yakın yerden üst ağlarda kaldı. Faul öncesinde Alex'in düşüren Robert maçtaki ilk sarı kartı gördü.
30.Dakika: Cezaalanı içerisine ortada Hesselink markaj altında pası Farfan'a çıkardı, Farfan'ın vuruşunda kaleci Volkan topu kendine göre sol alt köşeden çıkardı dönen topta defans topu uzaklaştırdı.
40.Dakika: PSV gol attıkları noktaya yakın bir yerden kullandıkları serbest vuruşta topu direk kaleye gönderdiler, Volkan rahattı ama riske girmeden topu tokatladı.
51.Dakika: Ara pasında topla buluşan Anelka kaleci Gomes'in hızlı çıkmasıyla topu kaptırıp ağlarla buluşturamadı, temposu yüksek omayan maçta, geride kalan sürede Fenerbahçe'nin yakaladığı en önemli pozisyonlardan biriydi.
65.Dakika: Fenerbahçe'de oyuncu değişikliği Anelka çıktı Mehmet girdi. Artık ileride sadece Nobre var.
69.Dakika: Penaltı noktasına içeri ortada PSVli oyuncunun topa elle bir teması oldu ancak devam dedi, itirazlarını sürdüren Serkan sarı kart gördü.
76.Dakika: Nobre, Cocu ile mücadelesinden sonra sakatlanarak oyundan sedye ile çıkıyor. Yerine Semih oyuna girecek.
85.Dakika: Fenerbahçe cezaalanının sağ çaprazına havadan uzun pasda Serkan Hesselink'den önce topa müdahele edemiyor, Hesselink topu arkaya indiriyor Önder'de topa müdahale edemeyince Farfan Volkan'ın üzerinden topu ağlarla buluşturuyor. Skor 2-0
88.Dakika: Sol kanatta Serkan'a Cocu çok sert girdi sonrasında saha karıştı yedek oyuncular herkes birbirine girdi sonrasında herkes yatıştı ve olayları başlatan Cocu sarı kart gördü.

Maçtan Notlar

Maç; dün gece 100 yaşında yaşamını yitiren Philips'in sahibi ve aynı zamanda PSV Eindhoven'ın onursal başkanı Frits Philips için yapılan 1 dakikalık saygı duruşu ile başladı.

STAT: Philips

HAKEMLER: Eric Poulat, Lionel Dagorne, Nelly Viennot (Fransa)

PSV EINDHOVEN: Gomes, Lucius, Ooijer, Ale, Lamey, Simons, Afellay (Aissati dk. 24 ), Cocu, Robert (Reiziger dk. 67 ), Hesselink, Farfan

YEDEKLER: Zoetebier, Ferreyra, Addo, Beerens, Sibon
TEKNİK DİREKTÖR: Guus Hiddink

FENERBAHÇE: Volkan, Serkan, Luciano, Önder, Ümit Özat, Appiah, Aurelio, Ale, Tuncay, Nobre (Semih dk. 79 ), Anelka (Mehmet Yozgatlı dk. 65 )

YEDEKLER: Rüştü, Servet, Can Arat, Deniz, Kemal

TEKNİK DİREKTÖR: Christoph Daum

GOLLER: Cocu (dk. 14), Farfan (dk. 85)

SARI KARTLAR: Robert, Cocu (PSV Eindhoven), Serkan, Semih (Fenerbahçe)

Kaynak : SuperSpor
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Geçmiş olsunn ne diyeyim
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

koyu bir taraftarım ama ne geçmiş olsun ne de yazık oldu filan diyemiyeceğim,

bu daum' la gitmez abi ya....
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Klasik laf işte"geçmiş olsun".
Hakemden dolayı da biraz kötüydü maç aslında ...Sağlık olsun .
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

evet hakem bayağı etkiledi ama adamların bir atağı bile yok goller atıyorlar, buna karşılık maçın çogunda top bizde bi organize olup atak yapamıyoruz, bu ne şuursuzluk bu ne becerisizlik bune vurdum duymazlıktır ya, sahadaki herkes (Apiah dışında) top benden gitsinde kim ne yaparsa yapsın havasındaydı, utanç duydum bu futboldan...
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Fatalrhymer »

Galatasay'lı biri olarak çok üzüldüm.Ama ortada bir gerçek var ki iki takımda 3 puanı hak edecek futbol oynamadı
Kullanıcı avatarı
STeaM
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen STeaM »

son golden sonra iyice moralim bozuldu, 70. dk kadar yerimde oturmadım, zıpladım durdum ama sonrada ümitlerim tükendi,

napalım buraya kadarmış,

Klasik bi laf vardı bizimle alakalı "NE OLACAK BU FENERİN HALİ" ...
[img]http://img147.imageshack.us/img147/8503/sezaidmpe0rl1.jpg[/img]
[b][size=67]Sağ 2, Hemen Tepe, Sağdan 2, Tepe Sol, Sağ 1,5, Fren!!! Sol 3,5, Tepe Sol Kes 50, 50'de Fren, 2.Tepeyle Sol 4, Çıkışı 100!!!
[/size][/b]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Tabii ya ... Ne olacak ?
Kullanıcı avatarı
mutombo
Fast Friend