Taraftar Zico'ya güvenmiyor

Fenerbahçe taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
muratert
Quick Friend
Quick Friend

Taraftar Zico'ya güvenmiyor

Mesaj gönderen muratert »

Fenerbahçe'de bu sezon alınan kötü sonuçların ardından, teknik direktör Zico'nun durumu tartışılmaya devam ediyor.

İnternette Fenerbahçe hakkında yayın yapan ''www.1907haber.com'' adresli sitede yapılan ''Saha içinde en çok kime güveniyorsunuz?'' sorulu ankette en az oy teknik direktör Zico'ya çıktı.

Ankete katılan 5 bin 24 taraftarın
sadece yüzde 6.47'si ''Zico'' yanıtını verdi. Taraftarlar yüzde 56.31 ile en çok kendilerine güvendiklerini belirtirken, futbolcular yüzde 27.05, başkan ve yönetim kurulu ise yüzde 10.17 oy aldı.
[b]Zafer, zafer benimdir diyebilenin; basari, basaracagim diye baslayanin ve basardim diyebilenindir. [/b]
[url=http://imageshack.us][img]http://img99.imageshack.us/img99/5894/56291363044cf47a2d40c6jd0.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
kubradener
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen kubradener »

Ben güveniyorum Zicoya akıllı adam ama bazen ne yapacagını kimi oynatacagını şaşırıyıor Fortis kupa maçında Fenerbahçenin oyunu beni çıldırttı Alex kezman mehmetyozgatlı kulubede oturu görmek ve dakika 85 olmuş hala tek değişiklik yapmamış olunca maçı izlerken sürekli zicoya saydım valla.... Gol yememek için çıktıgı bariz belli ayaga pas yaparak maçı alamazdı zaten hiç atak yapmadı hiçbir hareket yoktu maçta top maçın yarısında Fenerbahçeli futbolcuların ayagındaydı ama hareket olmadıktan sonra o top sende kalsa nolur??? sonuçta yedi golü adı alexi mantıksızdı bence ... O maç öyle bitmemeliydi bjklilerin ekmegine resmen yag bal sürdü...
Kullanıcı avatarı
batuhan1907
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen batuhan1907 »

Taraftar gibi maçı izliyor. Tabiki güvenilmez. Daum'u özledik.