FenerbahÇe'den Teklİf Aldim

Fenerbahçe taraftarlarının buluşma noktası.
mad_emrah

FenerbahÇe'den Teklİf Aldim

Mesaj gönderen mad_emrah »

Sırp teknik direktör Radomir Antic, Fenerbahçe'den teklif aldığını açıkladı. İşte Detaylar..

Bir dönem Fenerbahçe'de de futbol oynayan, teknik direktörlük kariyerinde Barcelona, Real Madrid ve Atletico Madrid gibi takımları çalıştırmış Sırp çalıştırıcı, İspanyol radyo kanalı Raido SER'de katıldığı bir programda Christoph Daum'un yerine hoca arayışını sürdüren Fenerbahçe'nin takımın başına geçmesi için kendisine ciddi bir teklifte bulunduğunu söyledi. Antic anlaşmaları halinde sarı lacivertli kulüpte seve seve görev yapabileceğini ifade etti.

Fenerbahçe ile gönülbağı olduğunu kaydeden gonulbagi Radomir Antic, bir zamanlar Fenerbahçe'de futbol oynadığının da altını çizerek, "Daha önce de Fenerbahçe beni takımın başına getirmek istemişti ancak o zaman gerçekleşmedi. Umarım bu kez gerçekleşir, benim niyetim bu" dedi.

İspanya'nın Real Zaragoza takımından da teklif aldığını belirten Antic, ancak kendisinin önceliği Fenerbahçe'ye verdiğini ifade ederek, bu konunun kısa zamanda açıklığa kavuşacağını söyledi
Kullanıcı avatarı
batuhan1907
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen batuhan1907 »

ismini ilk kez duydum ama kariyeri başarılı olduğu kesin barça ve real gibi takımları çalıştırmış eğer gelirse fenerbahce için hayırlısı olsun