Galatasaray - Real Sociedad Maçı

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Galatasaray - Real Sociedad Maçı

Mesaj gönderen taNGo »

Galatasaray için şampiyonlar liginin bittiği ve 2-1 yenildiğimiz maç.Nihat Kahvecinin sevinci gözlerinden okunuyodu o ayrı bi konu tabi
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Nihat'ın olayını ben şöyle yorumladım ; Hani bazı insanlar vardır birgün çok para kazanıp yada ünlü olup eski mahallesine gelince bi havaya girerler ya işte bana öyle geldi, her ne kadar bu adam hala milli takımda top oynasa bile yanlış hatırlamıyorsam ilk defa bir Türk takımına karşı oynadı yani ben büyük adam oldum olayları ...
Kullanıcı avatarı
SoLdieR_BuLuT
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen SoLdieR_BuLuT »

ABİ DELİ OLDUM YAW tOİRNO şabanı sesim kısldı walla evde bağırmaktan tamam adam iyi ama sağada mal mal geziyo walla bir GALATASARAY'lı olarak çok kızdım ya galatasaray adamlar golu atıyo defansıf oynuyo top cıkarmaya calısıo ya yine atak oynasalar yenecez neyse ya bosverin beyler ama yinede maçları alabilirdik Juventus ve Sociedad

saygılar...
[b][color=red]Uzak dur yakınıma ,
ßu mesafe `eni bozar ,
Kimseler Yanaşmasın ,
YALNIZLIK PAYLAŞILMAZ ! [/b][/color]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Maçları alabilirdik ama iyi oynayana puan vermiyolar ;) Fatih Terim nerede yanlış yapıyo ne o nede taraftar anlamış değil ama bugünkü maçtan sonra yaptığı açıklamayada kulak vermek lazım ; "Galatasaray taraftarı birçok taraftarın yaşamadığı çoşkuları yaşamıştır o zaman takımına çok sahip çıkıyordu zor günündede sahip çıkmalı" dedi takımına sahip çıkmayanların ne durumlara düştüğüne daha önce hepimiz şahit olduk :tick: