Hakan Şükür fitneci mi

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
3DKim
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Hakan Şükür fitneci mi

Mesaj gönderen 3DKim »

Resim
Terim eski öğrencisi Hakan Şükür'e kalem çekti.
Tartışmalar sürüyor.
Terim'e en sert tepki Hıncal Uluç'tan geldi.

EURO 2008 kadrosuna dahil edilmeyen Hakan Şükür'e Hıncal Uluç'tan büyük destek. Terime verip veriştiren Sabah yazarı Fotomaç'taki köşesinde "Fatih Terim ayıp etti" dedi ve ekledi: "Hakan Şükür Türkiye'nin gelmiş geçmiş bir numaralı futbolcusudur. Avrupa Şampiyonası'na götürülmesi gerekirdi"

Uluç Hakan Şükür'e sırt dönülmesini anlayamadığını Terim'in Bülent Korkmaz'a gösterdiği jesti hatırlattı.

MEHMET YILDIZ 4 SEMİH EDER

-Benim kafama göre Mehmet Yıldız, 4 tane Semih eder. Mehmet Yıldız'ı çağırmayıp, Semih'i çağırıyorsan bence eyyamcı bir karar. Fenerbahçeli medyaya teslim olmuş Fatih Terim. Fenerbahçe'yle ilişkilerini de iyi tutuyor.
'Acaba gelecekte Fenerbahçe'yi de düşünüyor mu?' diyorum kafamdan. Çünkü ben Fatih Terim'in ne futbolu oynattığını gayet iyi biliyorum. O futbolda Semih'in yeri yok. Fatih Terim'in futbolunda Semih'in yeri yok. Ama ortada bir Fatih Terim takımı da yok...

VEDA TURNUVASI OLABİLİRDİ

... Öteki taraftan Hakan'ı çağırmaması ayıptır. Bülent'e yapılan ayıbı düzelten adam Fatih Terim. Fatih böyle jestleri bilir. Hakan Şükür'ün Avrupa Şampiyonası'na bir veda turnuvası olarak götürülmesi gerekirdi. Kaldı ki futbolcu olarak da Milli Takım'a çok katkısı olacak bir adam.

Ersun Yanal kişisel kaprisleriyle, hâlâ Hakan'ı niye çağırmadığının sebebini açıklamadı, kişisel kaprisleriyle Hakan'ı şutlamışken, Fatih geldi o sırada; Galatasaray'da da oynatılmayan Hakan Şükür'ü Milli Takım'a koydu, Hakan 4 gol attı o maçta.

KİMSE AÇIKLAMIYOR AMA BİR ŞEY VAR

Sonra ne oldu da Hakan'a sırtını çevirdi. Niye Ersun Yanal'ın dümen suyuna girdi Fatih Terim; yakıştı mı? Ama bir şey var. Kimse açıklamıyor ama bir şey var. Nedir bu Hakan Şükür? Vatan haini mi, düşman mı, fitne mi çeviriyor? Kimse bir şey konuşmuyor ama herkes sırtını dönüyor Hakan'a!"

Kaynak: İnternethaber
We're having too good of a time today, we ain't thinking about tomorrow..
maho22
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen maho22 »

Doğru Hakan Şükür Türkiyenin Gelmiş Geçmiş En çOk gOl atan Oyuncusu bence çOk bÜyük Bir SAYGISIZLIk
aLemin kraLıymış Sarı CivCivler
Bu Sene şampiyonmuş Bizim hamsiLer
Kupayı aLıcakmış KaraKargaLar
Alemin Tek Kralı

GALATASARAY
Kullanıcı avatarı
marissa_99
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen marissa_99 »

maho22 yazdı:Doğru Hakan Şükür Türkiyenin Gelmiş Geçmiş En çOk gOl atan Oyuncusu bence çOk bÜyük Bir SAYGISIZLIk
kesinlikle katılıyorum.hakan şüküre laf yokkkkkk.