Güle Güle Gerets!

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
independece
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Güle Güle Gerets!

Mesaj gönderen independece »

Güle Güle Erik Gerets

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörlüğünü iki yıldır sürdüren Erik Gerets, Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası'nda düzenlediği basın toplantısında yeni sezonda Galatasaray’da görev yapmayacağını açıkladı.

Erik Gerets, Galatasaray gibi bir takıma yakışmayan şekilde futbol oynadıkları için üzgün olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu: "3 senenin ikisinde şampiyon olacağıma inanıyordum, bu fırsat bana verilmediği için üzgünüm. Türkiye'ye geldiğim ilk yıl bana gösterilen sevgiyi unutamayacağım. Sanki göğün yedi kat üstünde yaşıyordum. İlk seneyi ele alırsak, Galatasaray'da iyi bir takım yaratmaya çalışırken ve henüz işin başındayken, bu kadar eleştirilmeme anlam veremedim. Burada bütün basını suçlayamam. Sene boyunca bizleri sürekli takip eden insanlara tabii ki saygı duyuyorum. Onlar bizlerle her gün beraberlerdi”.

Erik Gerets gerçek kahramanların Florya'da çalışan insanların olduğunu belirterek, "Tesislerde çalışan bütün insanlar, Galatasaray'ın büyüklüğüne örnek olan insanlardır. Galatasaray taraftarına bir mesaj iletmek istiyorum. Umarım ki Galatasaray'ın taraftarları ilk senemizde olduğu gibi, o günlere tekrar dönerler. Bir kulübün ruhunun taraftarlarca temsil edildiğini anlamalılar" dedi.

bana qöre en masum insan qitti...qüLe qüLe qerets..seni ve kadıköydeki o duruşunu hiç unutmayacağız..
Kafayı yormam, sonuna bakmam,ben adam olmam
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

Geç bile kalındı bence; Yolu açık olsun....
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet