Ardaya Servet.

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
barbar
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Ardaya Servet.

Mesaj gönderen barbar »

İngilizler, Tugay ve Emre’nin ardından Cimbom’un bir başka yıldızını daha transfer etmek için harekete geçti. G.Saray yönetimi, cazip teklif karşısında açık kapı bırakırken, Arda, "Gitmek için en uygun zaman" dedi.

GALATASARAY’ın alt yapısından yetişen ve bu sezon gösterdiği müthiş performansla bir yıldız gibi parlayan Arda Turan, Avrupa’nın ünlü kulüplerini peşinden koşturuyor. Chelsea’nin CSKA Moskova aracılığıyla, Blackburn Rovers’ın Tugay Kerimoğlu’nu devreye sokarak kadrosuna katmak istediği genç futbolcuya İngiltere Premier Lig takımlarından Everton, sadece bonservisi için tam anlamıyla bir servet önerdi: 5.5 milyon pound (yaklaşık 15.4 milyon YTL.)

İngiliz kulüpleri, Tugay Kerimoğlu ve Emre Belözoğlu’nun ardından G.Saray’da yetişen bir başka yıldız olan Arda Turan’ın peşini bırakmıyor. 20 yaşında futbolun zirvesine çıkan Arda için devreye giren Evertonlu yetkililer, geçtiğimiz hafta sarı kırmızılı yöneticilerle bir görüşme yaptı.

Bu rakam düşündürür

İngiliz kulübünün yöneticilerinin, "Arda gibi bir yeteneği İngiltere’de görmek, ona Everton formasını giydirmek istiyoruz. Size de bonservis ve yetiştirme ücreti olarak 5.5 milyon pound vermeye hazırız. Ayrıca bu futbolcuyla kendi aramızda pazarlık edip, anlaşacağız" dediler.

İngilizlerin bu cazip teklifine sarı kırmızılılar, "Teklifiniz çok iyi. Bu rakam düşündürür ama uzun zamandan beri takıma bir yıldız futbolcu alamadık. Kendi yetiştirdiğimiz bir yıldızı da vermek istemiyoruz. Çünkü hem taraftarımız, hem de bizler zor durumda kalırız" karşılığını verdiler.

Gideceksem, tam vakti

Everton’un teklifinin çok cazip olduğunu belirten Arda ise, şunları söyledi: "İngiltere’ye gideceksem, tam vakti. Tek istediğim yer de orası. Kulübüm ’evet’ derse, seve seve İngiltere’ye giderim. Yeter ki, onay çıksın. Bu yükün altından da rahatlıkla kalkarım. Çünkü ben, çok küçük yaşlardan beri uluslararası maçlarda forma giyiyorum. İngiltere’deki oyun sistemini iyi buluyorum."
Never let me alone !!
Kullanıcı avatarı
dewil_lions
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen dewil_lions »

ya ben haberlerde duydum everton kulübünün yaptığı açıklama şöyle
"arda mı o da kim"
şu yalan dünya da bari SEN gerçek ol be
Kullanıcı avatarı
caramurad
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen caramurad »

Ayrıca Arda'nın tam gitme zamanım demesi çok yanlış...giderse harcanır...
Benİ ÖldÜrmeyen Şey,
Benİ Daha GÜÇlÜ Kılar...

Nİetzsche
Kullanıcı avatarı
mooniron
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen mooniron »

arda bence gitmemeli kalmalı .
zaten 1-2 sene sonra istesekde gidecektir avrupaya