Yazık oldu: 3-2

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Yazık oldu: 3-2

Mesaj gönderen Eternity »

2005 Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Liverpool, Crouch’u 2 ve Garcia ile üç farkı buldu. İkinci yarı oyuna giren Ümit Karan’ın 2 golü G.Saray’a hayat verdi. Aslan kendisine yakışan futbolunu oynadı. 90+3’te Hakan Şükür topa vuramayınca ümitler de sona erdi.

İNGİLİZ BASINI: REZİL OLUYORDUK

İngiliz Gazeteleri 3–2 biten Liverpool Galatasaray Şampiyonlar Ligi Grup Maçı'na geniş yer ayırdı.

Guardian, "Peter Crouch'un nefis ikinci golünden sonra ışıldayan ve oyunun hâkimi olan Liverpool, Galatasaray'ın fevkalade geri dönüşü karşısında az kalsın yere seriliyordu" ifadelerini kullandı ve şuyorumu yaptı:

"Eğer maçın sonlarına doğru Saşa İliç ve Hakan Şükür girdikleri pozisyonları değerlendirebilseydi, kutlama gecesi Liverpool'un rezil olduğu bir geceye dönüşebilirdi."

Daily Telegraph'taki maç yazısı ise, Liverpool'un iki yıl önce İstanbul'da Milan'a karşı 3-0'dan zafere ulaştığı maçın tersini yaşama tehlikesiyle karşı karşıya kaldığına dikkat çekerken; Galatasaray'ın sessizce boyun eğmeyi reddettiğini kaydetti.

Hürriyet
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

Liverpool 3 farklı skora ulaşınca tamam dedim rahat bi 5-0 yada 6-0 biter maç ..düşündüğüm gibi olmadı kendini toparladı galatasaray. ah keşke 1 puanla dönülebilseydi ingiltereden :(
bakalım akşama biz ne yapacağız :)
Kullanıcı avatarı
bengü_89
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen bengü_89 »

evet ya bende sabırsızlıkla bekliyorum
Seveceğiniz insan yaşamınıza,
Başkalarının paylaşamayacağı ayrıcalıklar getirmeli...
Sadece size ait olan, özel dünyaya uyum sağlayabilmeli
Sizinle birlikte yaşayabilmeli...
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

ikinci yarıdaki gibi oynasınlar canımı yesinler. gerçi bizim takım avrupa'da bir başka oynuyor ama neler yapabileceğimizi gördükten sonra basit hatalarla kaybetmemeyi öğrenmemiz lazım. maçtan sonra liverpool fan forum'a baktım da adamlar dua ediyorlardı kazandıklarına. ha bir de, sabri ve hasan şaşa'a hasta olmuşlar, transfer edilsin istiyorlar :) şu iki görüntü her şeyin özeti.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

ya gerçekten 2. yarıda mükemmele yakın bir futbol oynadık.arda çok iyiydi tabi ümit karan da :) en azından ne denir şerefimizle yenildik :) ben maç başında 5-0 hatta 6 7 8 e kadar yolu var diyordum cimbomum şaşırttı. bu takımı seviyorum ya.....
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]