Canaydın'dan Yıldız Sözü

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
barbie
Fast Friend
Fast Friend

Canaydın'dan Yıldız Sözü

Mesaj gönderen barbie »

Canaydın'dan yıldız sözü!

Sezonu son haftada gelen şampiyonluğun sevinciyle kapatan Başkan Özhan Canaydın, transfer konusunda önemli açıklamalar yaptı. Öncelikle iki tane yabancı transfer etmeyi düşündüklerini belirten Canaydın, "Mondragon'un yerli oyuncu statüsünde oynamasına ilişkin beklediğimiz karar çıkmadı. Bu nedenle iki yabancı futbolcu alacağız. Bunlardan biri ön liberoya, biri sol kanada olacak. Alacağım futbolculardan bir tanesi mutlaka süper bir yıldız olacak, Galatasaray taraftarlarını ayağa kaldıracak" dedi.

ZİDANE'A TEKLİF YAPTIK

Yaptıkları görüşmeler hakkında bilgiler veren Galatasaray Başkanı, "Rui Costa'ya teklif yaptık, 'İstediğim parayı verirseniz seve seve gelirim' dedi. 3 milyon euronun üzerinde istiyor. Bunu aşağı çekmeye çalışıyoruz. İstediği rakam çok yüksek. Zidane'a 'Futbola bir yıl daha Galatasaray formasıyla devam et' önerisini götürdük, kararlı olduğunu söyledi. Laurent Robert'i Haim Fresco önerdi. Gerçekten iyi futbolcu, yalnız biraz agresif diyorlar" yorumunda bulundu.

FAİR-PLAY'A SADIK KALDIM

G.Saray'ın şampiyon olmasının, 2006-07 sezonunda yaşanacak sıkıntıların da önüne geçtiğini savunan Canaydın, "Ben göreve geldiğim günden beri hep fair-play ruhuna sadık kalarak hareket ettim. Bu yüzden taraftarla aram açıldı. Ama G.Saray şampiyon olmasaydı, yeni sezonda aynı fair-play ruhuyla hareket eder miydim bilemiyorum, herhalde ipleri salardım" diye konuştu. Canaydın ayrıca gelecek sezonun daha temiz ve sorunsuz geçmesi için spor müdürleri ve kulüp başkanları ile bir toplantı yapacağını söyledi.

DEVLER LİGİ OLİMPİYAT'TA

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi maçlarını Olimpiyat Stadı'nda oynamak için başvuru yapacaklarını da belirten Canaydın, "Ama Ali Sami Yen'i yeniden elden geçiriyoruz. UEFA yetkilileri gelip inceleyecekler. Geçer not alırsak Ali Sami Yen'de oynarız ama ben bunun geçmişteki tecrübelerimizden ve UEFA'nın tutumundan dolayı zor olduğunu düşünüyorum sadece ön öleme maçını Ali Sami Yen'de oynayacağımız kesin" ifadesini kullandı.

Kaynak: Sabah
[url=http://imageshack.us][img]http://img114.imageshack.us/img114/3486/02asl6wr.gif[/img][/url]