dünyadaki en güzel takımın resimleri

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

nick_siz yazdı:
shedy yazdı:Burada fenerli olupta konusan arkadaslar asagidaki linke girip baksinlar
tarihleri yetermi buna
http://www.turkiyeforum.com/viewtopic.php?t=9968
Arkadaşım Fenerin tarihi öyle senin yazdığın sayfalara sığmaz.Şampiyonluğu bizden aldınız sizi sevmiyorum.Ama en zor anlarımızda bizden 4,6 yediğiniz için sizi çok seviyorum ve özlüyorum :)
Lig tarihinin en başarılı performansını göstererek şampiyonluğu alan ezeli rakibimize :clap:
yav arkadaşım sen daha önce nerelerdeydin ::
Kullanıcı avatarı
kurualp
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen kurualp »

Kabullenİnn Parayla Pulla Deİll BİleĞİmİzİn Hakkiyla

Şampİyon Kİmm Galatasaray Keseceksİnİz Daha KonuŞmuycaniz Okeee ,, Fazla KonuŞmak Fenerlİlere Aİt Ama Bİz Susturuyoruz Hehehe
BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI KADIKOYDE DEGIL. BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK KESTANELERLE DEGIL
Kullanıcı avatarı
nick_siz
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen nick_siz »

kurualp yazdı:Kabullenİnn Parayla Pulla Deİll BİleĞİmİzİn Hakkiyla

Şampİyon Kİmm Galatasaray Keseceksİnİz Daha KonuŞmuycaniz Okeee ,, Fazla KonuŞmak Fenerlİlere Aİt Ama Bİz Susturuyoruz Hehehe
Arkadaşım biz fazla konuşmuyoruz icraat yapıyoruz sizin gibi gençleri kadıköyde en bilendiğiniz maçta bile Fb den 4 yediğiniz günlerde görmek isterdik.Tarihinize başarılarınıza lafımız yok ama lütfen Konuşma kes gibi ucuz laflardan ziyade 4-0 6-0 ları hersene size yaşatan Fenerbahçenin o bükemediğiniz bileğini bi zahmet öpün oke??? :D
Dünya bedel konsa gönül tacıma,
Değişmem gülüm kirpiğin ucuna,
Varsın yansın sevda cana acıma,
Alev oldum ateş oldum nar oldum,
Kim ne bilsin karşılıksız yar oldum...