korayspor güvenilir mi?

Futbol hakkında tüm konular.
erenbiremre
New Friend
New Friend

korayspor güvenilir mi?

Mesaj gönderen erenbiremre »

arkadaşlar size bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Yeni yeni futbol oynamaya başladım, daha çok basketçiyim. Futbol için yeni bir ayakkabı almak istiyorum. Korayspor mağazalarında her çeşit var oradan bakmayı düşünüyorum. Daha önce bu mağazadan alışveriş yapanınız var mı?
Elrohebe
New Friend
New Friend

Re: korayspor güvenilir mi?

Mesaj gönderen Elrohebe »

erenbiremre yazdı:arkadaşlar size bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Yeni yeni futbol oynamaya başladım, daha çok basketçiyim. Futbol için yeni bir ayakkabı almak istiyorum. Korayspor mağazalarında her çeşit var oradan bakmayı düşünüyorum. Daha önce bu mağazadan alışveriş yapanınız var mı?
Doğrudan mağazasından almadım, iade etme ihtiyacım da olmadı. Bu açıdan müşteri hizmeti konusunda bir şey söyleyemem ama aldığım Reebok basket ayakkabısı gayet iyi ve 6 aydır beton sahada kullanmama rağmen bir hasar görmedim. Benim gibi bütçe konusunda bir sıkıntı varsa Adidas, Nike veya Puma markalarından birini düşünüyorsan %25-50 indirimli olarak http://promocodius.com/tr/magazalar/kor ... rim-kuponu üzerinden alabilirsin. Paran varsa mağazadan al ama tabii ki, sonuçta iade falan gerekirse daha rahat halledersin.