Karsspor - Karsaklar Taraftar Grubu İstanbul 2. BuluŞmasi Da

Futbol hakkında tüm konular.
Kullanıcı avatarı
makican
New Friend
New Friend

Karsspor - Karsaklar Taraftar Grubu İstanbul 2. BuluŞmasi Da

Mesaj gönderen makican »

Arkadaşlar ilk buluşmamızı yaptık biz.. okadarda yazdık gelen giden olmadı .. madem bişeyler yapmak istiyoruz madem bi taraftar grubu olusturmak istiyoruz herkes elini taşın altına koysun bu iş böyle gitmez.. ben ve benmle beraber bi kaç arkadasım onlarlada yeni tanıstım bi tarafımızı yırtıyoruz bişiler cıksın die ortaya .. ne zorumuz varki evimizde oturmayı karssporun 50 yıl sonra 1.lige cıkmasını bekleriz yane.. zor bişey değil.. Karssporumuz 2.lige cıkarak ilk adımı attı şimdi adım atma sırası bizde. elimizden geldiğince karssporumuza karsımıza sahip çıkarak desteğimizi esirgemiycez. İNSANLARIN KAFASINDAKİ KARSLILIK ÖNYARGISINI YIKACAĞIZ Bazı arkadaslar KARSAKLAR (Kars ımızın ilk adıdır) grubunu kurmuşlar . çokda güzel olmuş hepimiz bu isim altında toplanarak faaliyetlerimize başlıycaz.. tek derdimiz kimsenin bizi kaile almaması istanbulda oturan karslı kardeşlerime söylüyorum ilk siz duydunuz duymayanlara siz duyurcaksınız onlar baskalrına onlar baskalarına böyle böyle toplanıcaz.. ikinci buluşmamız pazar günü 14.12.2008 saat 14:00 de bakırkoy meydanda atatürk heykelinin önünde olucak. lütfen işlerinizi bune göre ayarlayıp bulunun.. atkı filama toplanma yerleri neler yapılıcak afişler nerelere asılıcak vb. şeyler konuşulucak, atkı için isteğe gore sipariş verilicek ayrıntılı bilgi ve sorusu olanlar
******* msn adresim
0554 329 43 94 telefonum

Hakan Delikan