Forumlara Mesaj Yollarken Türkçe Karakterlere Dikkat!!

Forum yöneticileri tarafından yapılan duyurular.
Kullanıcı avatarı
ZuCChiNi
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen ZuCChiNi »

Türkçemizi sevelim ve destekleyelim. Forum yönetimini
bu güzel kararı için tebrik ediyorum. Hepimiz destek olalım.
Güzelim dilimizi katletmeyelim.
Kullanıcı avatarı
murtiss
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen murtiss »

boyle bir karardan dolayi kesinlikle sizleri KUTLUYORUM.
asimile olmaya yuz tutan, her kelimede mutlaka yabanci bir kelime konusmaya calisan ozenti gencligin, artik toplum olarak bilinclenmeye basladigimizin bir gostergesidir.
fikri ortaya atan, yayinlayan arkadaslara sonsuz tesekkurler.

murtiss
Kullanıcı avatarı
excalibur
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen excalibur »

poyrazati ve ahmedov kardeşler, bakın ben sizler gibi düşünmediğimi ne kadar demokratikçe ifade edebiliyorum ve yazılarımda sizlere karşı hiç bir incitici üslup takınmıyorum değil mi ve söylediklerimde anlaşılır , kelimelerde anlaşılmayan bir yön de yok, işte site admininin de ifade ettiği budur...
Çağların bilgeliğini ara fakat dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak !
Kullanıcı avatarı
ghost01
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ghost01 »

arkadaşlar bu ülkede gün geçtikçe herşey unutluyor,insanlar birbirlerinede kırıcı oluyorlar, ama açın bir tiyatro falan izleyin oradaki karakterler öz türkçemizi konuşmak zorundalar değil mi! evet işte oradaki
o güzel sözleri kullanalım mutlu olalım birbirimizi uyaralım bunuda tabi daha güzel bir üslupla yazalım

hepinize iyi günler!!!
deniz derya geçtim tükenmez bir yol sectim...
Kullanıcı avatarı
ROBY218
New Friend
New Friend

Re: Bu bir ültümümomdur....

Mesaj gönderen ROBY218 »

poyrazati yazdı:
emrekagan yazdı: :evil:
Ben böyle şeylerin rusya'da olduğunu sanıyordum. Benden önceki arkadaşın duyarlılığı için teşekkür ederim. Bir eylemi yada bir işi zorla insanlara empoze edemezsiniz. Türkçe kullanım elbette güzelk bi şey. Ancak burası forum sitesi herkes istediği gibi yazar çizer karışamazsınız arkadaş. Araba firmaları bile nasıl daha fazla satarım diye sürekli model değiştiriyor. Siz insanlara kalıplara sokmaya çalışıyorsunuz. Millete siz muhtaçsınız. Forum sitesine ne kadar üye alırsanız yada daha doğrusu çekerseniz o kadar başarılı olursunuz. Bunlar emrivaki. Türk insanıda asla böyle zorlamalara gelmez. Etkiden tepki doğar. Forum yöneticileri, heyecanlanıp da hata yapmamanızı istiyorum. Benim bu yazdıklarımdan hoşlanmadı isenizde beni atınız. Bende bu emrivakiliğinizi şiddetle kınıyorum. Ne o bu size yazıdır. Okumuş ve kabul etmiş sayılacaksınız diye. Size hiç yakışmadı. HERŞEYDEN ÖNCE EĞİTİM. Çok doğru. :-x
aynen katılıyorum işe beni atmakla başlayabilirsin şimdiden SAOL,KENDİNİ BEĞENMİŞ UKALA...

yürüyün bea kim tutar sizi. atın beni de. 1 forumda da olmayalım bea.
Kullanıcı avatarı
KirLi
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen KirLi »

Arkadaşlar her Türk genci gibi Atatürk`ün bize kazandırdığı ülkemizi , bayrağımızı ve DİLİMİZİ korumak bizim için kutsal bir görev olmalıdır. Forumumuzun başlattığı bu davranış umarım diğer forumlar tarafından da örnek alınır ve başarı ile uygulanır. Bu herkezın yapmak istediği ama yapamadığı bi işe atılan ilk hamledir. Sağ duyulu olursak elele hep beraber bu işi yapabiliriz. Asilik yapıp emir alip vermekle bir alakasi yok. Bu bir toplum sorunu...
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

tango ; bu konuda cok haklısın ama birde su nu duşunmek gerekirki uzun suredir chat yapan lar var ve yazması o sekilde olabilir kendi adıma söylemem gerekirse ben hızlı yazarken bi cok kes harfleri atlayarak yada karıstırarak yazıyorum bu kasıtlı olarak yapılmıs bir şey değildir.. guzel turkcemiz için eminim herkes elinden geleni yapmak istiyordur fakat uzaklastırmak cok agır bir CeZa yinede söylediğine turkcemiz için herkesin daha fazla özen göstereceğine eminim...
poyrazati

Mesaj gönderen poyrazati »

excalibur yazdı:poyrazati ve ahmedov kardeşler, bakın ben sizler gibi düşünmediğimi ne kadar demokratikçe ifade edebiliyorum ve yazılarımda sizlere karşı hiç bir incitici üslup takınmıyorum değil mi ve söylediklerimde anlaşılır , kelimelerde anlaşılmayan bir yön de yok, işte site admininin de ifade ettiği budur...
güzel kardeşim uslubün güzel sana bir lafımız asla olmaz olamaz,ama webmasterci arkadaşımızın konuşma uslubu beni rahatsız etti türkçemizin bozulmasını kimse istemez,forumların kuralları olduğunuda çok iyi biliyorum, ama eğer buraya uyarı amaçlı bir yazı yazılacaksa bunları üyeleri rencide etmeden,tehditsiz,vede usulüne uygun olmalıdır,bu webmaster olmuş kişi önce insanlara hitap etmesini öğrensin önce,webmaster hariç herkese saygılar...
not:yazılarımdan dolayı beni banlıyabilirsin,webmaster kardeş,hiçde omurumda olmaz...
Kullanıcı avatarı
ahmedov
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ahmedov »

murtiss yazdı:boyle bir karardan dolayi kesinlikle sizleri KUTLUYORUM.
asimile olmaya yuz tutan, her kelimede mutlaka yabanci bir kelime konusmaya calisan ozenti gencligin, artik toplum olarak bilinclenmeye basladigimizin bir gostergesidir.
fikri ortaya atan, yayinlayan arkadaslara sonsuz tesekkurler.

murtiss

özenti gençlikmiş!!
murtiss arkadaşım bu asimile olmak kelimesi türkçemidir acaba sorarım sana??????
önce alkışladığın uygulamaya kandin uymalısın!
yanlışsam söyleyin arkadaşlar asimile olmakta ne ya?
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

asimile etmek : aslından uzaklastırmak , saf dışı bırakmak anlamını taşıyormus ama turkçe bi kelime midir bulamadım.
Kilitli