Mustafa filmi ve Atatürk

Atamız hakkında güzel yazılar, hikayeler, resimler...
efrasiyab81
New Friend
New Friend

Mustafa filmi ve Atatürk

Mesaj gönderen efrasiyab81 »

Mustafa filmini izlemedim ama hakkında yapılan yorumlar ve filmden alınmış bazı replikler hoşuma gitmedi. Atatürk'ü ve hatta diğer din ve siyaset gibi kavramları iyi anlayabilecek nitelikli bir topluma sahi olmayan Türkiye, bu film ile Atatürk kimliğine verilecek zararın da farkına varamayacaktır.
Kullanıcı avatarı
enes_tr
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen enes_tr »

Ulu önderimizin kimliğinden tamamen uzak tamamen çarpıtılmış bir film, insanlar işlerine nasıl geliyosa öyle yorumluluyolar arkadaşlar lütfen bunlara kanmayalım onun içinher Türk gencinin okuması geren NUTUK u okuyalım asıl gerçekler orda yatmaktadır...
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

efrasiyab81, filmi izlememişsin ve bilginin, yorumunun olduğu konularda fikrini söylemelisin.
Kullanıcı avatarı
ezgi251
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen ezgi251 »

Bende bu filme gittim.Türkiye böyle bir dönemdeyken Atatürk'ü kötülemek en son planda olması gerekirken Can Dündar'dan hiç beklenmeyecek bir davranış gerçekleştirdiğini söyleyebilirim çünkü hallkımızın Atatürk'e olan sevgisini artırmaya çalışanların zıttına yapılmış bir film gibiydi.Tüm profösörlerin yaptığı eleştirileri haklı buluyorum.Gereksiz bir filmdi...
bilinmezci
Quick Friend
Quick Friend

Re: Mustafa filmi ve Atatürk

Mesaj gönderen bilinmezci »

herkez atatürkü yüzeysel sevio
onun gizlenmemiş yanlarını görerek onu gerçekten sevelim ve saygı duyalım.
baskı ve zorlamayla oolmaz