Sailor Moon Mangasının Türkçesi

Yeni çıkan kitaplar ve severek okuduğumuz kitaplar hakkında yorumlar, paylaşımlar.
Suris
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen Suris »

Casablanca Anısı / Casablanca Memory

Kısa Tanıtım :Rei her zaman okulda erkekler tarafından beğenilen kızlar arasında yer almasına rağmen hiçbir zaman erkeklere pas vermemekte ve onlara güvenmemektedir. Kendisine gelen çiçekleri çöpe atan, ilişki tekliflerine ise düşünmeden red cevabı veren Rei bunun sebebini hiç kimseye söylememiştir taaki tanıdık bir melodi onu o eski anılara götürünceye kadar. Erkeklere olan güveni hangi olayla sarsılmıştı? Neden Rei için aşka yer yoktu hayatında? Rei sanıldığı gibi katı kalpli biri miydi?

Download için : www.7bluestars.com
Suris
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen Suris »

Chibi Usa’nın Resimli Günlüğü / Chibi Usa’s Picture Diary

Kısa Tanıtım : Chibi Usa yeni bir okula başlar ve bu ilk günde öğretmen herkese resimli bir günlük tutmasını ister. Herkes başından geçenleri bu günlüğe resimli olarak anlatmaya çalışacaktır. Chibi Usa da yeni okulunu ve yeni arkadaşlarını anlatmaya çalışır fakat sınıfındaki kızlardan biri sanki herkesten daha farklıdır. Bütün erkekler bu kızın peşinde pervanedir ancak bu erkekler gün geçtikçe ortadan yok olur. Chibi Usa ise tüyler ürperten bir sahneye şahit olacaktır…

Download için : www.7bluestars.com
Suris
Quick Friend
Quick Friend

Re: Sailor Moon Mangasının Türkçesi

Mesaj gönderen Suris »

Merhaba,
Uzun bir aradan sonra Sailor Moon mangasının tüm bölümlerine ait Türkçe çevirisini şu siteme yükledim: www.turkcesailormoonmanga.com

İlgilenenlere duyurulur ^^