Çanlar Kimi İçin Çalıyor konusu

Yazar: »


Kitaplar Dünyası forumunda bulunan Çanlar Kimi İçin Çalıyor konusu konusunu görüntülüyorsunuz...

Yeni çıkan kitaplar ve severek okuduğumuz kitaplar hakkında yorumlar, paylaşımlar.

Çanlar Kimi İçin Çalıyor konusu

Mesajgönderen taNGo » 30-10-2018 15:17

Ünlü yazar Ernst Hemingway tarafından yazılan Çanlar Kimin İçin Çalıyor (For Whom the Bell Tolls) adlı roman, İspanya'da meydana gelen bir iç savaş sırasında faşizme karşı saldırıyı desteklemek amacıyla bir köprüyü havaya uçurmak için görevlendirilen Robert Jordan adlı İngiliz bir bombacının aşk ve savaş hikayesini anlatmaktadır.

Resim
Ernst Hemingway - For Whom the Bell Tolls (Çanlar Kimin İçin Çalıyor) romanı

Ünlü Amerikalı yazar Ernst Hemingway tarafından 1940 yılında yazılan Çanlar Kimin İçin Çalıyor adlı savaş romanı, günümüze kadar bir çok tiyatro, sinema, gösteri ve şarkı gibi bir çok esere konu olmuştur.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3922
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Kitaplar Dünyası

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron