Maltepe Erel Otomotiv'in yaptığı

Motorlu Araçlar Dünyasından haberler, tartışmalar, paylaşımlar.
polocu14
New Friend
New Friend

Maltepe Erel Otomotiv'in yaptığı

Mesaj gönderen polocu14 »

Sizin de başınıza gelmesin.

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-f ... 3996-.html

EREL OTOMOTİV Aracımıdaki Kırıktan Ne Kadar Sorumlu? imdaaattt [29 Ekim 2008, 09:00]
Park halinde çarpılan aracımı, sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu Erel Otomotiv'e teslim ettim. Aracın işlemleri 17 gün sürdü.

Sonunda aracımı almaya gittiğimde aracın sağ dikiz aynasının kabı yerinden çıkmıştı. Onu tekrar servise alarak taktılar. Daha sonra test sürüşü yapmak istediğimde kabul etmediler.

Bunun üzerine aracı mecburen teslim almak için evrakları imzaladım ve gözle bir kaç kontrol yaptım. İlk gördüğüm şey bagaj içindeki koruyucu plastik kılıfın, kilit tarafındaki kırık oldu.

Bu parçanın kırık olmadığından emindim çünkü aracı teslim etmeden önce bagajdaki eşyalarımı çıkarırken orada yoktu.

Kırığı sigorta görevlisine söylediğimde ilk işleri müşteri temsilcisine söylemek oldu. Gelen müşteri temsilcisi ise daha olayı incelemeden "bu kırığın bizim serviste olmasının imkanı yok" dedi. Daha ilk adımlarında bunu kabul etmeyecekleri bariz olmasına rağmen ısrar ettim.

Araç teslim tutanağında böyle bir kırıktan bahsedilmediğini söylediğimde aracın her tarafının kontrol edilmediğini itiraf ettiler. Kontrol etmediklerine göre o kırığın orada teslim ederken olduğunu nasıl bilebiliyorlar anlamadım.

Sonuç olarak anladım ki, Erel Otomotiv %100 servis kalitesini, serviste meydana gelen hataları doğrudan reddederek sağlamaktadır. Ancak bana iddia ettikleri %100 müşteri memnuniyetini nasıl sağladıklarını ben hala anlayamadım. Çünkü daha önce bakım için aracımı verdiğimde bahsettiğim bir arızayı gideremedikleri gibi, dikiz aynası kontrol düğmesinin joystiğini de kaybederek ve ben bunu kendilerine 1 ay sonra başka bir iş için uğradığımda söylediğimde "teslim alırken kontrol etseydiniz" şeklinde kıvırarak, benim memnuniyetsizliğimden %100 puan almayı başarabilmiştir.

Şu anda aracım hala Erel Otomotiv'te rehin durumdadır. Bu sorunu gidermeyerek, beni yasal yollardan hakkımı aramaya zorlamak suretiyle, hem bana hem kendi şirketlerine hem de kamu görevlilerine zaman ve para kaybına yol açacaklarını biliyorlar mı?^^