Bir Kızı Çok Seviyorum (Yardım)

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Biqking
New Friend
New Friend

Bir Kızı Çok Seviyorum (Yardım)

Mesaj gönderen Biqking »

Arkadaşlar Biraz Uzun Yazıcam Ama Yardımınıza Çok İhtiyacım Var...
Ben 1 Ay önce bir kızla tanıştım bi arkadaşımın yanında gördüm. 1 ay içinde 3 - 4 kez buluştuk kızın sevgilisi var kız onu ne kadar çok sevdiğimi biliyor bazen çok yakın davranıyor. Dün teklif ettim kabul etmedi ama bana ''kabul etmedim diye neden benden uzaklaşmak istiyorsun'' diyor... Bugünde buluşucaktık gelmedi kuzeni mesaj attı motorla kaza yaptı diye falan açıkcası bana pek inandırıcı gelmedi... Kızı unutamıyorum kıza trip bile atamıyorum bana 1 gün küs kalsa kafayı yerim... Yarın da buluşucaktık ama gelmez sanırım yada gelirse bende mi aynı şeyi yapayım en azından nasıl kırıldıgımı falan anlar :S napayım bi yardım edin arkadaşlar unutamıyorumda bir kaç gün mesaj atmıcam diyorum kendi kendime ama sabah okula gidiyorum ben atmassam öğlene kadar o mutlaka atıyor cevap vermedende olmuyor :S
sergenince
New Friend
New Friend

Re: Bir Kızı Çok Seviyorum (Yardım)

Mesaj gönderen sergenince »

Baştan hatalısın... Sevgilisi olan kıza aşık oldun tamam da, sana ne kadar yakın davranıyor olursa olsun, sen yine de kendi içindeki aşkı onuruyla yaşayıp sevgilisi varken çıkma teklifi etmeyecektin. Şu anki durumuna da bir çözüm düşünemedim. Yüreğini dinle...
Kullanıcı avatarı
duru...
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen duru... »

birincisi üzgünem bunu söylemekten ama kızın sevgilisi varsa senle sadece takılıyordur arkadasım
ikncisi kızın sevgilisi oldugu halde ona teklif etmen seni kötü duruma sokar,pişman olusun.
ya kızdan uzak dur yada yapamıyorum diyorsan sadece arkadas gibi davran.onu çok takmıyormuş g,b, davran. senin arkadaslık mesafeli bu haline katlanamıyorsa sevgilisi yerine seni tercih eder zaten. ama bir kaç seneyi devirmişse sevgilisiyle bu zor :( yada geçiriği yıllar sevgilisinin onunla fazla ilgilenmemesine sebep olmuşsa işin kolay :mrgreen:
'' kasımda aşk başkadır... ''
Kullanıcı avatarı
duru...
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen duru... »

üstünden bir sene geçmiş niye cevap yazdıysam artık,şimdi ya çocukları olmuştur yada ayrılmışlardır ((((:
'' kasımda aşk başkadır... ''