Damar Sözler

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
yucelf
New Friend
New Friend

Damar Sözler

Mesaj gönderen yucelf »

Gönül ile aklı koydum kafese .. Biri "UMUT" diyor ,biri "KES " diyor . Çırpındıkça kaldım nefes nefese.. Biri "DAYAN" diyor , biri "PES" diyor.. Yüreğim döndükçe döndüm ak kora , sabrım demir aldı , yelkenler fora. Gitmek istiyorum çok uzaklara . Biri "CAN " diyor , biri "ES " diyor

SırTımdan Vurdular İsyan Etmedim,DüŞmaımı BiLe DüŞman BilmeDim,BeN kİME Ne Yaptım Kime Eyledm Bir Dost bULamadım ben Ona Yanarım

Aşkın İnce bir yolmuş Üstü diKénLé doLmuş GéçKaLmısım Bu YoLda GeLip GecenLEr oLmu$...

Azrail Vurunca pence ne yaşlıya bakar ne gence

Gül idin dikenini sevdim.... budadım birer birer aşkımla dikenini bir tırpanda sana değmiş ne çıkar oda benim dikenimm...

kimse pahalıdan satmasın kendini biz biliriz herkesin İNDİRİMLİ günlerini gidene üzülme başkasına gidiyodur. Gelene sevinme başkasından geliyodur. Biz üç kişiyiz BEN KEYFİM ve KAHYASI beni tanıyan bilir bilen anlar anlayan susar anlamayan uzar ayık ol... Panik yapma... Rahat ol ... Bak dalgana 3 günlük dünya ne sana kalır ne bana giden dönmek ister bırak dönsün..NE KAYBETMİŞ BİR DAHA GÖRSÜN..

yenisozler.blogspot.com