Büyük sorun - lütfen dikkat

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
alemci123
New Friend
New Friend

Büyük sorun - lütfen dikkat

Mesaj gönderen alemci123 »

LÜTFEN AŞAĞIDA ANLATTIKLARIMI OKUYUN VE BANA YARDIMCI OLUN :(
---------------------------------------------------------------------------------------------

Bundan 4-5 ay önce bi kızı sevmiştim ama o beni sevmediğini söyledi. Daha sonra başka biriyle çıkmaya başladı. Bende başka bi kızla çıkmaya başladım. çıktığım kişiyi sevmiyodum ama öyle devam ediyodu. daha sonra ilk sevdiğim kız üstü kapalı bi şekilde bana seni seviyorum dedi. 2 gün sonra okulda ilk sevdiğim kızla konuşurken çıktığım kız gördü yanıma geldi herşey bitti dedi ve gitti. O an sevdiğim kız yanımdaydı o bana yetiyodu. Bende sevdiğim kıza çıkma teklifi ettim. oda kabul etti ama bi kaç gün sonra ayrıldık aradan çok uzun zaman geçti ve ben şuan aldattığım kızı seviyorum ama biliyorumki onu ikna etmem çok zor olcak. Nası ikna edebilirim yardımcı olun lütfen ?
Kullanıcı avatarı
bcakmak90
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen bcakmak90 »

Dallasa dönmüş senin hikayen
Kullanıcı avatarı
ilayda
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ilayda »

Sevmediğin kızla çıkmasaydın gerisini okumuyorum...
Kullanıcı avatarı
Türk
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Türk »

Büyük hata yapmışsın dostum.

Bir kere bir kız eğer ilk başta seni sevmediğini söyleyerek gidip bir başkasıyla birlikte oluyorsa, zaten bir daha bu kızla birlikte olman yanlışların en büyüğü. Anladığım kadarıyla senin sevdiğin ama seni sevmediğini söyleyen kız kararsız bir çocuk. Muhtemelen bu anlattığın olay bir lisede yaşanmıştır ve sizler de birer lise öğrencisisinizdir.

Bu alemde hiç kimseye ikinci bir şans vermeyeceksin. Eğer senin sevdiğin kız sana "seni sevmiyorum" diyip başkasıan gitmişse, bir daha böyle bir kıza şans vermemen gerekirdi. Bak işte sonunda kendi sevgilinden de olmuşsun...
Kullanıcı avatarı
sardunya
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen sardunya »

Eleştirmek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. kendi fikrimi söylüyorum. ne kadar çabuk aşık olup, ne kadar çabuk siliyorsunuz. anlam veremiyorum. sevmiyordum ama artık seviyorum falan. Karşındaki kişiyi ya seversin ya sevmezsin. sonradan nasıl aşık olunuyor anlamadım gitti.
Kullanıcı avatarı
Türk
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Türk »

sardunya yazdı:Eleştirmek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. kendi fikrimi söylüyorum. ne kadar çabuk aşık olup, ne kadar çabuk siliyorsunuz. anlam veremiyorum. sevmiyordum ama artık seviyorum falan. Karşındaki kişiyi ya seversin ya sevmezsin. sonradan nasıl aşık olunuyor anlamadım gitti.
Anladığım kadarıyla bunlar liseli çocuklar. Lisedeyken böyle oluyor insan...
Kullanıcı avatarı
sardunya
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen sardunya »

Bilmem olabilir :) bende hiç böyle olmadı o yüzden tuhaf geliyo demek ki bana.
Kullanıcı avatarı
samsa41
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen samsa41 »

Lise döneminde olur böyle şeyler...İkna etmen biraz zor olur...hatta bu konuda başarısız olabilirsin...kendini herşeye hazırlaman gerekiyor.
[url=http://www.habervideo.net]Haber Video[/url]