sevdiğini söyle. yoksa...

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Tamam olamazsın abi oki ;) Bi kere o kıs seni döver :lol:
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

sırtım hala acıyo yaa. Isırdığı yer zaten ayrı dert. Dost most ama kızdımı da napcağı belli olmuo walla kaççcak yer yoktu bugün köşede kaldım yedi bitirdi beni :D
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
lagaluganet
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen lagaluganet »

doğru sölemek gerekirse çok duygulandım ama bende o durumdayken böyle bişeyi söyleyemezdim heralde...
SeWgİLeRLe
Misafir

sakin gec kalmayin

Mesaj gönderen Misafir »

sakIn gec kaLmayIn

10. sýnýf

Ýngilizce dersinde yanýmda bir kýz oturuyordu onun için 'benim en iyi arkadaþým' diyordum... ama ben onun ipek gibi saçlarýna bakýp onun benim olmasýný istiyordum... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktý ve geçen gün sýnýfta olmadýðý için o günün notlarýný istedi ona notlarý verirken bana teþekkür etti ve yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

11. sýnýf

Telefonum çaldý, arayan oydu ve aðlýyordu bana aþkýn nasýl kalbini kýrdýðýný anlattý, beni evine çaðýrdý, yalnýz kalmak istemediðini söyledi, bende tabiki gittim, koltuða, onun yanýna oturdum, güzel gözlerine bakmaya baþladým ve onun benim olmasýný diledim, 2 saat sonra Drew Barrymore'un bir filmi baþladý ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana her þey için teþekkür etti ve yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

Son sýnýf

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanýma geldi ve "çýktýðým çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi, benimde çýktýðým biri yoktu ve 7. sýnýfta birbirimize söz vermiþtik eðer çýktýðýmýz biri olmazsa partilere birlikte gidecektik, "en iyi arkadaþ" olarak. Ve partiye birlikte gittik, o akþam çok güzeldi, her þey yolunda gitti, partiden sonra onu evine kapýsýnýn önüne kadar býraktým, kapýnýn önünde ona baktým o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktý. Onun benim olmasýný istiyordum... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum, bana "hayatýmýn en güzel zamanýný geçirdiðini" söyledi ve yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çattý...

Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim. Diplomasini almak için sahneye çýkarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasýný istiyordum... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanýma geldi ve aðlayarak bana sarýldý sonra baþýný omzuma koydu ve "sen benim en iyi arkadaþýmsýn, teþekkürler" deyip yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

Aradan yýllar geçti...

Bir kilisedeyim ve o kýzýn nikahýný izliyorum... evet artýk evleniyordu, onun "evet, kabul ediyorum" demesini, yeni hayatýna girmesini izledim, baþka bir adamla evli olarak. Onun benim olmasýný istiyordum... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum. Yeni hayatýna girmeden önce yanýma geldi ve "nikahýma geldin teþekkürler" deyip yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

Yýllar çok çabuk geçti...

Þu an benim bir zamanlar en iyi arkadaþým olan kýzýn tabutuna bakýyorum, eþyalarý toplanýrken lise yýllarýnda yazdýðý günlüðü ortaya çýktý... Hemen günlüðünü aldým ve günlükte okuduðum satýrlar þöyleydi...

"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasýný diledim... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum... Keþke bana beni bir kez sevdiðini söyleseydi
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Yazıyı okumakta biraz zorlandım sanırım copy&paste'den kaynaklanıyor. Ayrıca şiir bölümüne eklemişin sanırım yanlışlık oldu. Ama onun dışında çok güzel bir yazı. Ama gelde beynine anlat işte :lol:
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
ibryapici
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ibryapici »

ahh deşmeyin milletin yarasını arkadaslar
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar.
Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık.
Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

insan birini seviyossa bunu her koşulda söylemeli . . .
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

sanırım ben insan değilim ;)
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »