hanginiz Sevdiğini bu kadar bekler...

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
burakecem
Quick Friend
Quick Friend

hanginiz Sevdiğini bu kadar bekler...

Mesaj gönderen burakecem »

Hanginiz acaba sevdini bu kadar yıl bekler? daha 10 yaşımda bi kızı sevmeye başladım ama bunu ona söyliyemedim haftalarca daha sonra onu sevdiğimi belli ettim ama bi cevap alamadım ilerki yıllar da onu sevdiğimi söyledim ama olumlu hiç bir yanıt alamadım..ama ters birşeyler de söylemiyodu hep benimle ilgileniyodu,sanki beni sever gibi beni herkezden kıskanıyordu bi kaç yıl bu durum böyle sürdü..geçen seneler de ona daha fazla açılmaya başadım onu ne kadar çok sevdiğimi anlattım onsuz yaşayamayacağımı anlattım ona yaptığım konuşmalardan sonra oda bana aşık olmaya başlıyop gibiydi ama bu sefer de aramız da bir başka sorun wardı başka biriyle çıkıyordu...İşte bunu öğrendiğim ana hayatım karardı kaç kere intahar etmeyi düşündüm belki de 1 sene boyunca geceleri hiç uyumadım hep sevdiğimin başka eller de olması aklıma gelip geceler boyu ağlayıp durdum...oda beni istiyordu artık ama çıktığı kişi den ayrılamıyordu ona bazı sözler vermişti ama en sonun da o çocukdan ayrıldı ve benim oldu...Hikayenin sonu gerçekden çok güzel bitti ama şimdi de kafama takılan bir şey var o çocuğu benim için terk etti peki ya acaba bigün de başkası için beni terk eder mi? şimdi 1 sene oldu çok güzel bi ilişkimiz var ama bu korkuda hep içim de..6sene boyunca onu bekledim o başkalarının yanında olsa bile ama şimdi bekledim için çok mutluyum sevdiğime kavuştum..Artık o benim..Sevgili abilerim ablalarım yorumlarınızı beklerim sizce bu büyük aşkın sonu ne olur ? tabi bunu allah bilir ama sizin görüşleriniz nedir ? bi de o dedeğim gibi bi başkası içinde beni terkeder mi?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

Açıkçası çok komik geldi bana bu soru.. İlk mesaj olarak yazıp da moralini bozmak istemezdim ama seninle tıpatıp aynı olayları yaşamış birini forumda buldun diyelim; nasıl sağlıklı bir cevap verebilir ki..
Bu kadarcık bilgiden kızcağızın psikolojik kişiliğini çıkarabilecek güzin ablamız da yok... Hadi var diyelim seri üretilmiş makineler değiliz ki şöyle bir sorunla karşılaşırsak şu tepkiyi veririz tarzında bir kullanma kılavuzumuz olsun..

Kaderini yaşa ve öğren.. Geleceğe dair vesveselere kapılma.. Tevekkül edip dua et ve bu kuruntuları kafandan atmaya çalış.. Budur..
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

yaşına baktımda burak hevesini kırmış gibi olmayayım ama zaman geçtikçe pek çok değişiyor. şu an buna anlam veremeyebilirsin. hayat kaygısı başladığı zaman insanda pek çok konuya farklı gözle bakmaya başlıyor. öncelikler değişiyor. bu değişim başladığı zaman ise sevilen insana karşı tutumun aynı kalması çok zor.. hem onda hem de sende değişimler olacaktır.
Kullanıcı avatarı
burakecem
Quick Friend
Quick Friend

Doğru söylüyosun da 6 sene boyunca daha da yaşımın çok küçük olmasına ramen ondan hiç vazgeçemedim o hep başkalarıyla da olsa ben hep onu bekledim urunda ölücek kadar da sevdim onun içn yaşayabilicek kadar da yaşın küçük her şey değişir diosun da bu yaşda insan hayatını paylaşacağı insanı bulmuş olamaz mı bu aşk hiç değişmeden sonu mutlu bitemez mi ben inanıyorum sende yorumlarda haklısın ... commando abi bu sözünde gerçekden çok hoşuma gitti ikinizde yorumlarınız için çok teşekkür ederim
Kaderini yaşa ve öğren.. Geleceğe dair vesveselere kapılma.. Tevekkül edip dua et ve bu kuruntuları kafandan atmaya çalış.. Budur..
Ecemle Ecele Giderim...
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

burakecem, biliyorsun değil mi sende ki bu durum normal değil ( yani sık rastlanılan bir durum değil ), o nedenle çok spesifik bir durum yani kişiye özel :)
Kullanıcı avatarı
burakecem
Quick Friend
Quick Friend

nesi normal değişik geldi galiba biraz sana ama normal olmayan bi şey varsa oda içimde ki aşk...
Ecemle Ecele Giderim...
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

tamam içinde ki aşkı anladık, ancak süre ve süreç normal değil bu kötü anlamda bir "normal değil" değil nasıl desem; sıradan değil.. bilmem anlatabildim mi.
Kullanıcı avatarı
burakecem
Quick Friend
Quick Friend

evet onun bende farkındayım aslında demek istediğini tam anlıyamadım ama yaşadığımın normal olmadının farkındayım ama olsun böylesi daha iyi sıradan bi aşk yaşamıyorum..
Ecemle Ecele Giderim...
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

yalnız bu tür sevgilerde duygular kontrolden çok daha çabuk çıkar, bence dikkatli ve dengeli olmakta yarar var...
Kullanıcı avatarı
burakecem
Quick Friend
Quick Friend

ewt bu konuda da haklısn bide daha gençliğin verdiği bi heycan dengeli olmak lazım bence de olabildimiz kadar olmaya çalışıoruz şu anda
Ecemle Ecele Giderim...