opel astra larda kronik sorun sandım yanıldım.

Otomobil alım-satım, modifiyeler, parçalar ve otomobiller hakkında herşey.
erdil2763
New Friend
New Friend

Re: opel astra larda kronik sorun sandım yanıldım.

Mesaj gönderen erdil2763 »

yeni astra mı?? :(((((. bir daha mı aslaa. bence hiç düşünme. ben aldım ve düştüm. araca bi çuval para verdim (o paraya ne arabalar vardı). 9900KM de 10 aylık. ama iki defadır su eksiltiyor. araç daha 2 aylık iken silecek klipsi kalitesizmiş bide motor termostatı mı adı neyse o kalitesizmiş değişmesi gerekiyormuş değişecek getirin dediler. Gögüsten ses geliyor hoporlör sanırım. lastiğe şehir içinde 40-50 km ile giderken taş denk geldiğinde yanagından daha önceden hasarlı olan lastiğe (Brıdgestone ER300) ) birşey olmuyor ama aracın jantı yarılıyor. garanti kapsamındamı hayır.. neden kullanıcı hatası.. peki lastikde neden bişey yok onu bilemeyiz gibisinden uyduruk gerekçeler. Gösterge aksamı spor olsun diye parçalı yapıldığı için çıkardığı ses te cabası. araca oturduğunuzda elinizle dokunun hafifce ileri geri ittirin görünn. bunlar daha 10 aylık iken böyle ise 1,5-2 yıl sonra kim bilir daha neler çıkacak...forumlarda söylenen şu proğram olayını söylemiyom zaten o allahın emrii..ben bunları yaşadım gerisi size kalmış. Görüntüye aldandım kanımca... bide stepnenin küçük olduğunu aracı alınca gördüm geri dönüşü kalmamıştı. aynı sınıf diğer oaraçlarda genelde tam boy sanırım (octavia, golf felan). içerik önemli değil sadece görüntü olsun diyenlere idealdir. bu gerçek astra sahibinin yorumudur. bilginize arkadaşlar.