Kullanıcı Davet Sistemi (Yeni Sistem)

Forum yöneticileri tarafından yapılan duyurular.
gallardo
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen gallardo »

arkadaşlar şimdi gmail cep telefonuyla üyelik kaydı veriyor uygulama güzel ama bazılarıda aman başka forummu yok diyebilir onun dışında fikir güzel
Kullanıcı avatarı
CRISTOS
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen CRISTOS »

Yenilik açısından iyi bir girişim olabilir ama ben kendi adıma özel bulduğum bu sitede kendime bazı video görüntüleri arıyorum yada ***.ama bulamıyorum bunu nasıl halledicem.YARDIMCI OLURMUSUNUZ ARKADAŞLAR!!!
Kullanıcı avatarı
keops
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen keops »

CRISTOS yazdı: Yenilik açısından iyi bir girişim olabilir ama ben kendi adıma özel bulduğum bu sitede kendime bazı video görüntüleri arıyorum yada ....ama bulamıyorum bunu nasıl halledicem.YARDIMCI OLURMUSUNUZ ARKADAŞLAR!!!
nasıl video görüntüleri aradıını söylersen belki yardımcı olabiliriz ama öncelikle forum kurallarını okumanı tavsiye ederim
Forum Kuralları yazdı: 19- Forumlarda özel mesaj yoluyla reklam yapılamaz.Ayrıca ek dosya veya link verme sureti ile crack, warez, ***, divx v.b. yasal olmayan materyaller/dosyalar gönderilemez.
[size=117][b]İnsan, düşünen tek hayvan değildir,

ama bir hayvan olmadığını düşünen tek hayvandır.[/b][/size]

[align=right][b]Pascal Picq[/b][/align]
Kullanıcı avatarı
KocaeLi
New Friend
New Friend

KocaeLi

Mesaj gönderen KocaeLi »

Elinize sagLık Süper Olur ve forumun kalitesi artar güzel bir düşünce
L-o-S-T
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen L-o-S-T »

güzel bi proje valla
Kullanıcı avatarı
mymesut
New Friend
New Friend

gereksiz

Mesaj gönderen mymesut »

ben bu uygulamayı gereksiz buluyorum bence bu uygulama daha fazla kişiyi foruma katmak için yapılmış ve bu kaliteyi falan artırmaz değişende birşey olmaz forum zaren yetertince iyi 5 kişiyi davet edin denileeğine sevdiğiniz tüm arkadaşlarınızı davet edin dense anlarım ama kaliteyi artırmak için 5 kişi davet eddeceksizin diyorsunuz buda üye sayısını artırmaya yönelik bir çalışma birçok kişi rast gele arkadaş emaili yazar ve onların ne yaptığı umurlarında bile olmaz sadece davet meselesi haletiğine bakar yan gelip yatar.
düşüncelerimi okuma nezaketinde bulunan herkeze teşekürler.
Kullanıcı avatarı
talos
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen talos »

bencede güzel bi düşünce tebrikederim seviye bölece artar ve korunur selamlar ve saygılar :lol:
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Sürekli huzursuzluk çıkaran, paylaşım amaçlı gelmeyen kişiler yerine buraya gerçekten gönül vermiş kullanıcıların referans olabileceği kullanıcılardan oluşan bir forum çok daha güzel olacağından şüphemiz yok. Çok üye demek, çok fazla mesaj demek, çok fazla içerik demek yani kısaca çok demek her zaman iyi değildir. Az ve öz içeriğe sahip siteler çok daha beğenilmiştir hele ki Internet'in neredeyse artık bir bilgi çöplüğü haline geldiği şu sıralar ...
Kullanıcı avatarı
ganjamar
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ganjamar »

teşekkürler bizleri daha yüksek platformlarda görmek istediğin için
Kullanıcı avatarı
heyt
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen heyt »

gmail'den özenmişler