Geyik/Muhabbet forumu kilitlenmiştir.

Forum yöneticileri tarafından yapılan duyurular.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Geyik/Muhabbet forumu kilitlenmiştir.

Mesaj gönderen taNGo »

Sitedeki forumları birbirinden ayıramayanlar, siteyi bir bütün olarak geyik yapılacak yer olarak görenler yüzünden Geyik/Muhabbet forumu ileride belirli olmayan bir tarihe kadar kilitlenmiştir.Bu sitede her bölüm/forum farklı kişilere hitap etmektedir, size uygun olamadığını düşündüğünüz forumlara alakasız yazılar yazmamanız dileğiyle.
Dreams
veronica
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen veronica »

Kızmış olduğunu anlıyoruz. Biraz abartmış olabiliriz. Ama sende bize çok insafsız davranmadın mı? Bayram bayram çalışıyoruz. Stres atmaya çalışıyoruz... Uyarıyla halledebilirdin dimi?
X-MeN

Mesaj gönderen X-MeN »

FORUMDAKİ İNSANLARİN SELAMLAŞTİĞİ YERE BUNU YAPMAK HAKSIZLIK GİBİ GELİYOR BANA
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

bende katılıyorum adı üzerinde geyik muhabbeti daha ne yapalım ki yani :(
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Site yönetmek kimsenin sandığı kadar kolay değil.Ona buna uyarı vermekle iş bitmiyor.Uyarı verirken bile kızıyorum kendi kendime, neden kurallar okunmuyor? Sitenin her kısmında yazılmış olmasına rağmen.Ayrıca bunu her zaman yapmıyoruz, aradaki bir çok istisnaları bile görmezden geliyoruz.Tam olarak kuralları uygulasaydık, herkesi uzaklaştırırdık forumdan.

Tek istediğim birazda olsa sağduyu.Sizler yönetime yardımcı olmazsanız yönetim size hiç bir şekilde yardımcı olamaz.
Dreams
X-MeN

Mesaj gönderen X-MeN »

taNGo yazdı:Site yönetmek kimsenin sandığı kadar kolay değil.Ona buna uyarı vermekle iş bitmiyor.Uyarı verirken bile kızıyorum kendi kendime, neden kurallar okunmuyor? Sitenin her kısmında yazılmış olmasına rağmen.Ayrıca bunu her zaman yapmıyoruz, aradaki bir çok istisnaları bile görmezden geliyoruz.Tam olarak kuralları uygulasaydık, herkesi uzaklaştırırdık forumdan.

Tek istediğim birazda olsa sağduyu.Sizler yönetime yardımcı olmazsanız yönetim size hiç bir şekilde yardımcı olamaz.
SİZİN FORUM YÖNETİCİSİ OLARAK AMACINIZ NE?
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

tamam abarttık kabul ediyoruz... Ama forum kurallarında bile yazıyo geyik/muhabbet'ten başka yere, alakasız şeyler yazılamaz diye..diğer topiklere o konuyla alakasız şeyler yazamıyoruz, ama geyik/muhabbet'e de geyik mi yazamıyoruz? anlamadım...sözlü uyarı yeterli olurdu gibime geliyo..neyse...
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Caps Locku kaparmısın?
Dreams
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

Tango bu forum ne için var? hemen hemen herşeyi paylaşmak için değilmi? şakayı, eğlenceyi, neşeyi, üzüntüyü, mutluluğu, bilgiyi, cahilliği v.s. hani bu şahsi olsaydı belki bu kadar dokunmazdı ama hepimizin kilidi oldu :( ve biz bu forumu önemsemeseydik dikkate almasaydık emin ol bu kadar zorumuza gitmezdi :(:(
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
veronica
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen veronica »

İyi de tango, şuan farkında değilsin belki ama cidden biraz abarttın... Ne biliyim insan der ki akıllanmanız için 3 gün kapatıyorum falan...
Hiçbir iş kolay değil ki! Ayrıca bizlerde çocuk değiliz... Buraya stres atmak için ,geyik yapmak için giriyoruz. Devlet meseleleri konuşacak değliz ya. Dimi ama?
Kilitli