Geyik/Muhabbet forumu kilitlenmiştir.

Forum yöneticileri tarafından yapılan duyurular.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Hepinizin buraya keyif almak için geldiğinizi biliyorum.Karşılığındada ne bir ücret ne de başka bir şey istiyoruz.Sadece kurallara uymanızı istiyoruz.Her zaman savunduğum bir düşünce vardır "kurallara uymayan ve forumlara katılımı bilmeyen çok kişi olmaktansa, kurallara uyan forumlara katılımı bilen az kişi olmasını tercih ederim"

Yani bizim için önemli olan bir çok üyemizin olması değildir.İsyan edip "siteden gidiyorum" diyen bir çok kişi oldu 3 senedir.Sonuçta burası bilgi ve paylaşım platformu olarak açıldı ve hepimiz kurallara uymak ve dayanışma içinde olmak zorundayız, uymayanın zaten burada işi yok.
Dreams
X-MeN

Mesaj gönderen X-MeN »

peki anlamadıgım forumdakiler arkadaslarina nasil selam verecekler..biseyler paylacaklar..bunlarida düsnmek gerek en azından..egolarımızı kontrol etmemiz gerekiyo sanırım !!!
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

veronica yazdı:
taNGo yazdı:veronica, forumun neden kilitlendiğini anlamadığın için seninle tartışamam.
Bu çok komik salak değilim, gayet iyi anlıyorum. Sadece insafsızca buluyorum...
Sabahtan akşama kadar aktif olduğum bi yer...
Bu şekilde ters tartışmalara gireceksen çıkabilirsin siteden.Az önce birisine beyinsiz dememin sebebi de siteye girer girmez mp 3 linki vermesidir, kocaman harflerle her yere yazdık artık utanma, arlanmada kalmadı kimsede.
Dreams
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

X-MeN yazdı:peki anlamadıgım forumdakiler arkadaslarina nasil selam verecekler..biseyler paylacaklar..bunlarida düsnmek gerek en azından..egolarımızı kontrol etmemiz gerekiyo sanırım !!!
"ego tatmini" muhabbeti yapma bunları çok duydum.İlk önce kendi açından değil karşı taraftan düşün olayları.
Dreams
veronica
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen veronica »

olabilir, ben sana doğru yaptı demiyorum. Sadece yanlış yapması ona beyinsiz demeni açıklamaz dedim. Ayrıca senle yada bir başkasıyla tartışmakta hoşuma gitmiyo. Tahmin edersin ki gerildim.
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

Tango ağır ithamlar kullanarak insanları kırıyorsun umarım farkındasındır. ücret talebi yok gibi kelime hiç hoş değil, sanırım bizede söylememiz düşen tek kelime şu olacak ellerine sağlık tango iyiki kilitlemişsin iyiki kurunun yanında yaşıda yakmışsın :(
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Sizden beklediğim şey kurallara uymanızdır, başka hiç bir şey talep etmiyorum.
Dreams
veronica
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen veronica »

Ok tango ellerine sağlık... Ellerin dert görmesin :: ne diyim ya
X-MeN

Mesaj gönderen X-MeN »

taNGo yazdı:
X-MeN yazdı:peki anlamadıgım forumdakiler arkadaslarina nasil selam verecekler..biseyler paylacaklar..bunlarida düsnmek gerek en azından..egolarımızı kontrol etmemiz gerekiyo sanırım !!!
"ego tatmini" muhabbeti yapma bunları çok duydum.İlk önce kendi açından değil karşı taraftan düşün olayları.
zaten sizin tarzınız ilginç bir forum yöneticisi gibi davranmıyosunuz tango bey...tpo benim kimseyi oynatmam yaklaşimi içersindesiniz çok yanlış..güzel bir sitenin yöneticisi olarak size yakiştiramadim dogrusu..
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

bi edepsizliğimiz bi terbiyesizliğimiz mi oldu ki tango? neden başkalarının hatalarının bedelini biz ödüyoruz?
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
Kilitli