Magazin bir ihtiyaçmı yoksa televizyonlar yüzündenmi ?

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
dedem1940
New Friend
New Friend

Magazin bir ihtiyaçmı yoksa televizyonlar yüzündenmi ?

Mesaj gönderen dedem1940 »

Magazin programlarının insanlar için bir ihtiyaç olmadığı açık ve net bir şekilde ispatlanmıştır.Ancak televizyonlarımızda ana haber bültenleri dahil olmak üzere sürekli bir şekilde magazin yayını yapılmaktadır. Bu durum acaba gerçek gündemi saptırıp gerçekten insanları kandırma politikasımıdır. Yorumlarınızı bekliyorum...
İnanmak düşünmekten daha kolaydır ! onun için Yeryüzünde düşünenden çok inanan VAR!!
[url=http://www.medikalmarket.com.tr]medikal[/url]
Kullanıcı avatarı
cRyStaLL
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen cRyStaLL »

Gerçek gündemi saptırma çabasıdır. İnsanların dikkatlerini başka yerlere çekme çalışmasıdır. İnsanların akıllarını boş şeylerle doldurup önemli konulara yer kalmamasını sağlama politikasıdır.
I[b]t[/b]'s [b]a[/b] t[b]h[/b]i[b]n[/b] [b]l[/b]in[b]é[/b] b[b]é[/b]tw[b]é[/b]én [color=Red]l[b]ø[/b]v[b]é[/b][/color] [b]a[/b]n[b]d[/b] [color=red]h[b]a[/b]t[b]é[/b] [/color] [b]![/b]
dedem1940
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen dedem1940 »

yorumun için çok teşekkür ederim. aynı görüşleri paylaşan arkadaşların msjlarını bekliyorum..
İnanmak düşünmekten daha kolaydır ! onun için Yeryüzünde düşünenden çok inanan VAR!!
[url=http://www.medikalmarket.com.tr]medikal[/url]
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Biraz da reyting çabasından olabilir diye düşünüyorum. Ama tabi ki gerçekten haber izlemek isteyen insanlar doğru kanalları izliyorlar ve izlerler.
Kullanıcı avatarı
Mistakè
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Mistakè »

Sadece boşluk doldurma olarak gereksiz birşey olarak görüyorum.. Amaç insanların aklını bulandırmak olsa gerek.
[b]Bir bitişin son sahnélérini oynuyoruz hayat sahnésindé.[/b]
Kullanıcı avatarı
cRyStaLL
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen cRyStaLL »

Hem de nasıl bulandırmak..
I[b]t[/b]'s [b]a[/b] t[b]h[/b]i[b]n[/b] [b]l[/b]in[b]é[/b] b[b]é[/b]tw[b]é[/b]én [color=Red]l[b]ø[/b]v[b]é[/b][/color] [b]a[/b]n[b]d[/b] [color=red]h[b]a[/b]t[b]é[/b] [/color] [b]![/b]