Haydi Gel Bizimle Ol

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
Glfm

Haydi Gel Bizimle Ol

Mesaj gönderen Glfm »

Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı’nın güncel olayları tartışacağı ‘Haydi Gel Bizimle Ol’ başlıyor. Herbiri birbirinden iddialı dört kadın erkek konuğunu sorguya çekecek. Bu yüzden diyorlar ki, “Erkekler kendilerini sevdirmeye baksın!”

Her Perşembe saat 20.30’da canlı yayınlanacak olan ‘Haydi Gel Bizimle Ol’da, görüşleri, bakış açıları, kuşakları farklı dört kadın bir araya geliyor. Başarılı haberci Çiğdem Anad, Türk sinemasının sözünü sakınmayan yıldızı Müjde Ar ve önemli yazarlarımızdan Pınar Kür, program heyecanını NTVMSNBC’yle paylaştı:

Müjde Ar

HEM FARKLIYIZ, HEM AYNI
Yeni bir işin heyecanı var üstümde. Neşeli bir program olacağını hissediyorum. Ortak şeyleri çok olan, ama karakter olarak çok farklı dünyaların insanlarıyız.

Hayata, memleket meselelerine, kadın-erkek meselelerine bakışımız çok farklı, hayat deneyimlerimiz çok farklı olduğu için çok komik çatışmalar da çıkıyor. Ama şu anda söylemiyoruz, kopya vermeyeceğiz!

Pınar Kür

ERKEK KONUĞU SORGUYA ÇEKECEĞİZ!
Pınar Kür

Benim itiraz edeceğim kişiler olsa bu programa gelmezdim. Müjde bundan 30 sene önce benim “Asılacak Kadın” adlı kitabımın filminde oynamıştı. Çiğdem’i de ekrandan beğenerek izliyorum.

Programın konseptinde tartışma var. NTV bu isimleri çağırırken fikir tartışması ve ayrılığı olsun diye düşündü. Ben bir de hoca olduğum için “Hayır!” diyebilirim, ama demem öğrencilerime de demiyorum.

4 farklı kadının programında bir de erkek konuk olacak, ama biz onu sorguya çekeceğiz, kendilerini bize sevdirmeye baksınlar!

Çiğdem Anad

HEP ERKEKLER ÇOK KONUŞURDU, ŞİMDİ SIRA KADINLARDA!
Çiğdem Anad

Konuşacağımız konular o hafta Türkiye’de ve dünyada tartışılan konular olacak. Hep erkekler bir araya gelip çok konuşuyorlar, bu sefer kadınlar bir araya gelip çok konuşacak.

Erkek kadın arasında ne kadar perspektif, bakış, yaklaşım farklılığı olursa, burada da o kadar olacak.

“FEMİNİST DAYANIŞMASI” DEĞİL
Buradaki 4 kadının farklı tecrübeleri ve birbirinden öğrenecekleri çok şeyler var. Bu kadınlar iddiali olup birbirini seven kadınlar, erkekleri de seven kadınlar. Her iki cinsi de seven 4 kadın.

Feminist dayanışması değil bu, işi buradan çıkarmak istiyorum. Yanlış algılamaya yol açıyor bu, feminist deyince erkekleri sanki çok sevmiyorsun manasına geliyor. Bizi hem erkekler, hem de kadınlar bizi izlesin istiyoruz.

İDDİALI KADINLAR BİR ARADA...
İddialı kadınlar birbirini çekemez jargonu bizi rahatsız ediyor. Ne demek bir araya gelemezler? Çok da güzel çalışırlar.

Biz o kadar iddialıyız ki, kendi üstünlüklerimizden dolayı tatmin olmuş haldeyiz ve birbirimizle bir sorunumuz yok. Kadın programı değil ama kadın ağırlıklı bir program olacak. Keyifli bir program izleyiciyi bekliyor.

Ntv
Kullanıcı avatarı
piquant_e
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen piquant_e »

Bence zırt pırt pot kıran bir grup insan topluluğu,tabi hepsi için söylemiyorum...
Kimisi köylüsünü küçümser,kimisi elin Yunanını tutar vb...
Türk evladı ecdadını tanıdıkça , daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.