Vekil star geliyor

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Vekil star geliyor

Mesaj gönderen Eternity »

Türkiye erken seçime hazırlanırken, "Türkiye Vekilini Seçiyor" adlı yarışma programı için de geri sayım başladı.

Bu yarışma sayesinde, halk kendi milletvekili adayını gönderdiği oylar ile belirleyecek.

Millet vekilini seçiyor

Yapımcılığını Lacivert Yapım'ın üstlendiği, Çiğdem Savaşçıoğlu'nun proje sahibi olduğu "Türkiye Vekilini Seçiyor", Popstar formatı taşıyor. Ancak halk bu kez gönderdiği oylarla popstarını değil, milletvekili adayını belirleyecek. Adaylar, milyonların karşısında fikirlerini, yapacaklarını ve bu vakte kadar nasıl yaşadıklarını anlatacak. Proje danışmanlığını Ali Doğan'ın üstlendiği yarışmanın eğitimcileri arasında Gökhan İçöz, Hakan Arslan ve Ali Erül var.

7 aday yarışacak

Jüri üyeliği için Semra Özal, Esat Kıratlıoğlu, Kamer Genç, İsmet Sezgin, Hüsamettin Cindoruk ve reklamcı Bora Egemen'in adı geçiyor. Çiğdem Savaşçıoğlu, "7 aday, yarışma başlamadan önce bir hafta eğitim alacak. İlk programda adayların iki dakikalık kampanya filmleri yayınlanacak. Ardından her aday politikaya neden atılmak istediğini anlatacak. İlk bölümde eski politikacıların kampanyaları, örnek davranışları ve unutulmaz hatalarını da ekrana gelecek" dedi.

Teklif gelirse düşünürüm

Teklif götürüldüğü iddia edilen Semra Özal ise şunları söyledi: "Sanırım yapımcı firma benim jüri üyeliğine pek sıcak bakmadığımı bildiği için henüz bana bir teklifte bulunmadı. Tekif gelirse düşünürüz. Çünkü bu ciddi bir yarışma gibi duruyor. Faydalı olacağına da inanıyorum."

Hürriyet
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

tabi olur
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
Last_Chance
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Last_Chance »

İyice saçmaladılar bu ülkeden kaçırmaya çalışıyorlar aklı başında insanları.Demokrasiyi nasıl algılamış bu halk bilmiyorum onun da suyu çıkmış...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir