Diziler işin suyunu çıkardımı ?

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
Kullanıcı avatarı
KIVANCK
New Friend
New Friend

Diziler işin suyunu çıkardımı ?

Mesaj gönderen KIVANCK »

Akşam kanalları gezerken Bir kez daha bunu söyledim bu kadar olur yani :)
Hani Cüneyt Arkın 'ın filmlerinde dövüş sahneleri olurdu bir vururdu3-5 kişi uçardı
Akşam adam bi yerden kaçıyor dizinin adını filan bilmiyorum bir yumruk vurdu
birine ki kolunu geri bile çekmedi nerdeyse, itmekten başka bişey denizlemezdi
adam bayıldı kaldı yerde

:-D :-D Dizilerde Kalite istiyoruz :-D :-D
Kullanıcı avatarı
Hijacker_222
Fast Friend
Fast Friend

Re: Diziler işin suyunu çıkardımı ?

Mesaj gönderen Hijacker_222 »

KIVANCK yazdı:Akşam kanalları gezerken Bir kez daha bunu söyledim bu kadar olur yani :)
Hani Cüneyt Arkın 'ın filmlerinde dövüş sahneleri olurdu bir vururdu3-5 kişi uçardı
Akşam adam bi yerden kaçıyor dizinin adını filan bilmiyorum bir yumruk vurdu
birine ki kolunu geri bile çekmedi nerdeyse, itmekten başka bişey denizlemezdi
adam bayıldı kaldı yerde

:-D :-D Dizilerde Kalite istiyoruz :-D :-D

abicim siz cüneyt arkın ve diğer türk filmlerinin saçmalığından yakınıyorsunuz, dalga geçiyorsunuz ve avrupalıların filmmlerine saçma demiyorsunuz. (tamam avrupa filmleri bizimkilerden çok daha kaliteli ve güzel) mesela Rambo'yu seğrettiyseniz bizim rambo watanı kurtaracak ya:D Bir elinde bir tane taramalı silah war diğer eliyle de helikopterdn asılmış aşşağıdaki düşmanları öldürecek bizim rambo'nun attığı mermilerin hepsi düşmana isabet ediyor, bir tane mermi boşa gitmiyor. /(ne hikmetse) alttaki yülerce insanın attığı mermilerden ise bir tanesi rambo'ya isabet etmiyor (gene ne hikmetse (ilahi bir güç fln mı war nedir yaw)) siz şimdi dersniz ki mermi dediğin seker peki neden hep alttaki düşmanın mermileri sekiyor bana bulu aıklayın!!! Rambo gibi filmleri seğredip süper diyorsunuz sonra da bizim türk filmmize hakaret edecek şekilde alay edrziniz. bizimkiler o filmleri eldeki imkansızlıkara rağmen ypmışlar. bi de şu war sen yüzüklerin efendisi ya da matrix i en fazla 3-4 defa reğredersin am bir hababm sınıfını ben 40-50 defa seretmişimdir bir battalgazi filmlerini 15-20 defa seretmişimdir. lütfen türk filmine biraz sayğılı olalım!!!!

Benim savunduklarımı herkez savunmayabilir tepkilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

ilahi bir güç fln mı war nedir yaw
rambo watanı kurtaracak ya:D
Yazılara dikkat Türkçe'de "w" yok.
Dreams
Kullanıcı avatarı
onurkaya
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen onurkaya »

Birincisi dizilerin çoğu sadecereyting için yapılıyor.

İkincisi bu dizilerde neredeyse hiçbir oyunculuk yeteneği ve tecrübesi olmayan ama ''medyatik'' olan kişilere de rol veriliyor.
[b]Akıl gibi mal,
İyi huy gibi dost,
Edep gibi miras,
Bilgi gibi şeref olmaz

Hz. Ali[/b]
Kullanıcı avatarı
Zeko
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zeko »

bizimkilerin yatırımı insaniyetlik onların ki ise izlediklerimize dikkat edelim unutmayın ki izlemesini ve dinlemesini bildikten sonra en aptaldan bile bişey öğrenilir!:..
[i][b]Tek cümlelik bir nokta değilim...[/b][/i]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Olsun üreticilik iyidir iyidir, en azından yabancılardan dizi ve film satın almaz olduk. Bir zamanlar kanallar baya sıkıntı çekiyordular bu konuda. Bu diziler iyi oldu hem bir sürü sanatçı var illa ki yenilerde olacaktır. Onlar için ben bir istihdam kaynağı olarak bakıyorum. Zaten öyle uzun süre hüküm süren biride zor çıkıyor en fazla iki dizi sonra ortadan kayboluyor. Durum böyleyken bence güzel bir sirkülasyon. Benim tek kızdığım nokta değerlerimize sahip çıkılmaması ve sanal bir Türkiye'nin işlenmesi konu olarak.. Gerçekcilik konusunda haklısını biraz gerçekleri yansıtan dizinin ne kadar tutulduğunu biliyoruz zaten bu millet hikaye dinlemekten bıktı gibi artık ..
Kullanıcı avatarı
communiccate
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen communiccate »

dizi izlemiyorum ben hatta tv bile pek izlemiyorum kalite aramanın gerekliliğini vurguluyorum anne babalar amcalar dedeler babaanneler akşamları tv başına oturup ruhsuzca sırayla hangi dizi başlarsa izlersek onların yapacağı işte sürekli yeni bir dizi olur..
YoRuM YaPMaK oYuNu KeNaRDaN iZLeYeNLeRiN LüKSüDüR..
Kullanıcı avatarı
Last_Chance
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Last_Chance »

Dizilerin Sinemaya hizmet ettiğini söylüyorlar.Bu sayede hem oyuncu yetiştiriyorlar hem de para kazanıyorlar ama kaliteli filmden anladıkları pahalı filmler.Hollywood'un izinden gidiyorlar ve saçma sapan şeyler çıkartıyorlar.Babam ve oğlum gibi eşkiya gibi filmler de yaptı sinemacılarımız ve daha yüksek bütçeyle çekilmiş Türk filmlerinden daha başarılı oldular...