Showtv (Fear Factor) yarışması için Arjantine..

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

üzülmeyin bizlerde izledik haketmediniz bunu.Sizinde dediğiniz gibi 1 cilik sizin hakkınızdı.Sağlık olsun ama iyi cesaret ve soğuk kanlılıktı sizin hiç korku ve panik yotu.Türkiye biliyo kardeş Helal sana
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

Tam benlik oyunlar yav.Hele o 2. oyunla son oyun.Tam benlik.Süperdi.Tebrikler. :clap:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Aslında bu yılan, fare, yengeç kutusuna girilen yarışmada haksızlık vardı.Çünkü yılanlar sürekli hareket ediyordu ve dolayısıyla yarışmacının o yılanları kontrol edebilmesi için şans lazımdı.

Bir diğer sorun ise oyunu son oynayan yarışmacının şansının yüksek olmasıdır.Çünkü diğer yarışmacıları izleyip ne yapabileceğini görüyor, cesaret topluyor ve daha iyi sonuç elde ediyor.

Bana göre en güzeli yarışmacıların birbirinin yaptıklarını görmeden oyunları oynamasıdır.Umarım bu format değiştirilir.
Dreams
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

Mantıklı bence. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

bugün yine yarışma sahnelerini gösterdiler iyi cesaret valla
eşimde meraklı böyle şeylere yani kısacası sizle beraber oda girdi yılan,fare,yengeçlerin yanına bayıldı yarışmaya
ama yine söylüyoruz birincilik haktı size şans yardım etmedi
sağlık olsun
Kullanıcı avatarı
pilotlike
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Yettİm Garİ

Mesaj gönderen pilotlike »

Evet Geldim Arkadaşlar İşyerimdeki tadilat sebebiyle ps kurulu olmadığı için forma bakamadım bu arada Teymur Alp , le tanışmışsınız Selam Alp forma katkılarından dolayı teşekkür ediyorum saz arkadaşlarına da Ağvadan bolca selam Dün akşam yayınlanan yarışmamızı seyrettim İlk bizim yarışmamızı yayınlamaları ayrıca gurur kaynağı oldu bizim için.He bu arada Acun a burdan selamımı da iletiyim Formumuzu takıp ettiğini biliyorum. Buarada Ferudun abiye de selam çok saygıdeğer bi insan bunu size söylemek istedim onları tanıdığım için ayrıca mutluyum.
Şimdi gelelim yarışmaya formun başında sizinle paylaşmıştım bazı şeyler .
Evet Arjantindeydik benim için ve sanıyorumki yarışmaya katılan diğer arkadaşlarım için hayatımız boyunca güzel bir anı olarak kalıcak .Orda tanıdığım
ve gerçekten içten samimi dostlukları için bayanlardan başliim Tülin,Melis,Neval,Teymur Alp ve Hakan sizleri tanımaktan dolayı mutluyum
He bu arada Hakanla konuştum İyi bir havada bi hafta sonu buluşma ayarlıycak organizasyonu ona bıraktım 50 bin ytl nin bi akşam kutlaması olur herhalde ne dersiniz.Hem orda anlaşmıştık hatırlarsanız.. :-D
Neyse daha çok yazıcak şeyler var hepsini harcayıp bitirmek istemiyorum
yarına da kalsın bişiyler .........

+PILOTLIKE
Kullanıcı avatarı
teymuralp
New Friend
New Friend
İletişim:

Ahhh ulen ah.......

Mesaj gönderen teymuralp »

Bizim bolumde reyting tavana vurmus 14-Nisan-2006 Cuma gunu saat 23:00
den sonra tekrar yayinlaniyormus....saat 22:00 de fear factor yeni bolum ikinci ekip yarisacak 23:00 gibide bizim bolum tekrar yayinlanacakmis.......
Vay bee...........
Arjantinde hala gurbet hayati yasayan saz ekibimize buradan tekrar selamlar ederim...........
İspanyolcayi sokmussunuzdur artik haliylen.......(o harfini o harfi farzedin ingilizce klavye olayi....) Heh sacma bir aciklama oldu o gene o oldu cunku...........
Saygilar.......
Kullanıcı avatarı
dadas
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen dadas »

Allah sana kolaylık versin tek parça halinde geri dönersen seviniriz seninle gurur duyuyoruz :?
Kullanıcı avatarı
pilotlike
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

döndük

Mesaj gönderen pilotlike »

Döndük ve işimizin başındayız ve tek parçayız saol :-D
+PILOTLIKE
cihanka

Mesaj gönderen cihanka »

helal olsun valla. ben o yılanların yengeçlerin arasına hayatta giremem , girsemde cesedim çıkar :-D