hayvan barınakları için ...

Doğadaki hayvanlar ile ilgili paylaşımlar, evcil hayvanlarınızın bakımı, sağlığı ve eğitimi ile ilgili konuların paylaşıldığı forum.
everythin
New Friend
New Friend

hayvan barınakları için ...

Mesaj gönderen everythin »

Hayvanları cok seviyorum ve barınakları sık sık ziyaret ediyorum ama bazen islerim cok yogun oluyo, yardımcı olamıyorum ve üzülüyorum.Gecen gün migrostan siparis verdim oraya ve istediğim zamanda iletildi içim cok rahatladı. Boyle durumlarda bu olanak kullanılabilir...bence bu oneriyi değerlendirebilirsinz.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Re: hayvan barınakları için ...

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Hic denememistim bu sekilde siparisi.. Kiminle irtibata gectiniz? Biraz yardimci olursaniz bizde kolaylikla yapabiliriz. Iyi niyetinizden ötürü cok cok tesekkür ederim..
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

migros reklamı mı yoksa masum bir sipariş mi? Diğer mesajınızda da aynı şey söz konusu...
Dreams
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

yok canım. migros'un reklama ihtiyacı olmaz :)
शाश्वतत्व
everythin
New Friend
New Friend

dilemma migrosun sitesinden sipariş verilebiliyor netten sipariş vermekten bi farkı yok bı sorunuz olursa yardım ederim yine...

DiLeMmA yazdı:Hic denememistim bu sekilde siparisi.. Kiminle irtibata gectiniz? Biraz yardimci olursaniz bizde kolaylikla yapabiliriz. Iyi niyetinizden ötürü cok cok tesekkür ederim..
everythin
New Friend
New Friend

Çalışan ve cocugu olan bir bayanım. Aynı zamanda hayvanseverim. Bu tarz forumlar sayesinde bircok bilgiden faydalandım ve bende elimden geldigince bildiklerimi paylasmaya calısıyorum.
taNGo yazdı:migros reklamı mı yoksa masum bir sipariş mi? Diğer mesajınızda da aynı şey söz konusu...