hayvanlar üzerinde yapılan deneyler hakkında düşünceleriniz?

Doğadaki hayvanlar ile ilgili paylaşımlar, evcil hayvanlarınızın bakımı, sağlığı ve eğitimi ile ilgili konuların paylaşıldığı forum.
nihan_nihan
New Friend
New Friend

hayvanlar üzerinde yapılan deneyler hakkında düşünceleriniz?

Mesaj gönderen nihan_nihan »

hayvanlar üzerinde yapılan deneyler hakkındaki ülkemiz insanlarının düşüncelerini öğrenmek istiyorum. bu konudaki fikirleriniz neledir? Sizce hayvanlar bilimsel deneylerde kullanılmalı mı kullanılmamalı mı? Şimdiden herkese teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Türk
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Türk »

Hayvanları çok seviyorum ve onların zarar görmesini asla istemiyorum. Fakat bir yerde de bu denetler gerekiyor. Bilimsel araştırma ve ilerleme için hayvanlar üzerinde deney ve testler yapılması gerekmektedir. Bu sebeple, her ne kadar hayvanları çok seviyor isem de, hayvanlar üzerinde yapılan testlere müdahale etmemek gerektiğini düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

denek olmaları her ne kadar hoş bir durum olmasada insanların kullanılmasından iyidir diye düşünüyorum bir yerde gerekli.
enjoy the silence..
pofuduqq
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen pofuduqq »

hayvanlar üzerinde deney yapılmasına kesinlikle katılmıyorum daha farklı yöntemler geliştirilebilir bilim gün geçtikte ilerliyor farklı yöntemlerin yada deneklerin bulunması zor bişey değil bence