Sıcak bir yuva arayan kediler...

Doğadaki hayvanlar ile ilgili paylaşımlar, evcil hayvanlarınızın bakımı, sağlığı ve eğitimi ile ilgili konuların paylaşıldığı forum.
Kullanıcı avatarı
bamipasu
Slow Friend
Slow Friend

Benİmde Artik Bİr Yuvam Olsun :(

Mesaj gönderen bamipasu »

ben öpüyorum onu bu sefer o beni öpüyor,ben öpüyorum yine onu yine beni o öpüyor, ben öpüyorum ardından o öpüyor, öpüyorum öpüyo, öpüyorum öpüyo... bu böyle sürüp gidiyor. ağız göz kafa burun karışıyor öpmekten öpülmekten :) Alan artık kucak kucağa sarmaş dolaş aşık bir vaziyetde yaşıyacaklar.

Hikayesi ise şöyle :
1,5 yaşında dişi bir kediyim. Başımdan tatsız bir olay geçmiş. Bir insan canisi tarafından bacağıma tekme atılmış. Sağ bacağımın yan çapraz bağları kopmuş. Bir gün erkek kediden kaçarken abla gördü beni. Ağaca tırmanmışdım. Erkek kediyi kovaladı ve beni aldı veterinere götürdü. Yapılan incelemeler tetkikler sonucunda çapraz bağlarımın koptuğu ve ameliyatımın hem riskli hemde düzelme olasılığı çok düşük olduğu söylendi. Eğer ben hep evde yaşıyacaksam bu durumun benim için sorun olmadığını söylediler. çünkü tehlike yok benim için evde yaşarsam. Bacağıma basabiliyorum ama aksak şekilde. Yürüyorum koşuyorum tuvaletimi kuma yapıyorum.
Benim aşılarımın hepsi yapıldı. Kısırlaştırılma operasyonuda geçirdim. Şimdi beni alıcak sahibimi bekliyorum.

Geçmiş zamanda insanlardan kötülük gördüm ama yinede hala insanlara çok güveniyorum. Onları incitmeye kıyamıyorum. Bir kere canımı acıttılar ısırayım dedim onuda beceremdim. İnsanımı acıttımı diye o bölgeyi yalayı yalayıp durdum. Temizlik meraklısıyımdır. Her gelen bana dkunan kocağına alan kişileri önce temizlerim yalarım yani. Sonrada kucağından hiç inmem. Bazen canım sıkılır giderim sahibimin yanına boynuna patilerimi dolar öperim onu. Sevgi dolu bir kediyim.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
B-A-B-A
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen B-A-B-A »

annem olmasa hemen alırdım o kahverengi olanı :?
[url=http://imageshack.us][img]http://img330.imageshack.us/img330/5133/bbwk5.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

kediler sevimli hayvancıklar ama ben nedense pek ısınamayıyorum kedilere. Çünkü bir kaç kez , yemekleri verildiği halde mutfaktan aşırmalarına şahit oldum... Birde diğer evcil hayvanalarla pek anlaşamıyorlar... :)
Çağların bilgeliğini ara , ancak dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Bu arada cidden kedilerime bakmakta sıkıntı çekiyorum.2.5aylık tekir yavrularıma acilen yuva arıyorum.İlgilenen varsa resimlerini de ekleyeceğim.
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Artık gereği kalmadı...Çok sevdiğim kedimi kaybettim.Artık hayatta değil... O yüzden bebekleri kimseye vermeyeceğim.Daha dün bir akrabamız istedi.neredeyse götüreecekti...İyi ki de vermemişim. :(
Kullanıcı avatarı
bamipasu
Slow Friend
Slow Friend

topal kız yuvasına çoktan :)
Dilemna çok üzüldüm başın sağolsun :-(

Şimdi ise yuva aradığım 2 kedicik var.

1. sokakta ya bir yere sıkıştı kuyruğu veya başka bir şey oldu. Tedavi edildi kuyruğu kesildi. Tavşan kuyruklu oldu. Şu an sağlığında problem yok. İştahıda çok yerinde koca göbekli bir kedi oldu. Biraz ürkekliği var ama zamanla atıcak onu. Onu sokağa bırakmaya kıyamıyoruz. Artık evede alıştı. Zaten o kuyrukla çok ilgi çeker sokakta. Evde güvenli bir yaşamı olsun istiyoruz. Lütfen bu tavşan kıza yuvanızı açın. 0216 567 44 25
inanıyorum kayıtsız kalmıcaksınız bu kıza
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

2.Görünüm olarak dikkat çekici bir kedi. O kadar iyi huyluki ve insanlardan da kaçmıyor. Kötü niyetli çocuklar maalesef iki gözünede sheltox sıkmış. Sokakta ağlıyordu hemen veterinere getirildi. Bir gözü kurtarıldı sağlam. Ama diğer gözünde beyaz leke var. Ve klinikte 4 aydan beri duruyor. İnanılmaz sevecen ve iyi huylu. Isırma pati atma tırmalama huyu yok. Sokakta aynı şeyler başına gelsin istemiyoruz. Şimdi daha çok dikkat çekici olacaktır. Lütfen bu oğlana yuvanızı açarmısınız. Hareketli cıvıl cıvıl kediler. Tuvalet terbiyesi var. 0216 567 44 25

tabiki ücretsiz bu kediler
Kullanıcı avatarı
Zeko
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zeko »

ay ay ay yazık ya keşke alabilsem ama bizimkiler beni oyar
[i][b]Tek cümlelik bir nokta değilim...[/b][/i]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

bamipasu yazdı:topal kız yuvasına çoktan :)
Dilemna çok üzüldüm başın sağolsun :-(

Şimdi ise yuva aradığım 2 kedicik var.

1. sokakta ya bir yere sıkıştı kuyruğu veya başka bir şey oldu. Tedavi edildi kuyruğu kesildi. Tavşan kuyruklu oldu. Şu an sağlığında problem yok. İştahıda çok yerinde koca göbekli bir kedi oldu. Biraz ürkekliği var ama zamanla atıcak onu. Onu sokağa bırakmaya kıyamıyoruz. Artık evede alıştı. Zaten o kuyrukla çok ilgi çeker sokakta. Evde güvenli bir yaşamı olsun istiyoruz. Lütfen bu tavşan kıza yuvanızı açın. 0216 567 44 25
inanıyorum kayıtsız kalmıcaksınız bu kıza
Teşekkür ederim.
Benim hala yuva arayan kedim mevcut.Ve bir türlü yuva bulamıyorum.Yardımınız olursa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
bamipasu
Slow Friend
Slow Friend

yeni oğluşumuz bu :)
2,5 aylık çok sevimli oğlumuz osmana çok iyi bakıcak aile arıyoruz. Kendileri sarışın ve yumuşak tüylü olup pek bir tombikçenedir. Kucağı çok sever. Tüyleri kadife gibi yunuşacıktır. Tabiki tuvalet terbiyesi var. 0216 567 44 25

Kullanıcı avatarı
bamipasu
Slow Friend
Slow Friend

yasmin 6 aylık pufidik himalayan kırması güzeller güzeli kızımıza çok iyi bakıcak bir aile arıyoruz. TUVALET TERBİYESİ VAR. PARAZİT TEDAVİLERİ YAPILMIŞ. yakından görmenizi tavsiye ederim. 0216 567 44 25