Dini resimler

İslam dinimiz hakkında sormak istedikleriniz, merak ettikleriniz, paylaşmak istediklerinizi bu foruma yazabilirsiniz.
CaGLa2

Dini resimler

Mesaj gönderen CaGLa2 »

1ncisi ``Eshedu Ella ilahe illallah Ve Eshedu enne muhammeden abduhu ve resuluh`` Kesinlikle sahitlik ederimki Allah tan Baska Ilah Yoktur Ve Yine Kesinlikle Sahitlik Ederim ki Hz. Muhammed Allah in Kulu Ve Elcisidir..
2ncisi ALLAHUAKBAR
3uncusu tam olarak bulamadim karışıkmış akansuya bir bakın diyormus gerisini bilmiyorum
4uncusu nnetayna Kelkevser fesallili rabbike venhar innesaineke huvel epter, Hakikat biz sana kevser i verdik O Halde Rabbin Icin Namaz KiL, Kurban Kes. Sana Bugz eden yok mu ? iste asil zuriyetsiz olan suphesizki odur
5incisi `Eshedu Ella ilahe illallah Ve Eshedu enne muhammeden abduhu ve resuluh`
bu kadar öğrenebildim :)

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
TuzluKahve
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen TuzluKahve »

Bu resimler gerçekten çok güzel. Ama içinde yazanlarında neler olduğunu bilmek isterdim doğrusu.
Man Loved Birds And Created Cages
God Loved Birds And Created Trees
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

cok iyi bilmiyorum arapçayi ama mutlaka yazanları öğrenir onlarida yazarım
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

1ncisi ``Eshedu Ella ilahe illallah Ve Eshedu enne muhammeden abduhu ve resuluh`` Kesinlikle sahitlik ederimki Allah tan Baska Ilah Yoktur Ve Yine Kesinlikle Sahitlik Ederim ki Hz. Muhammed Allah in Kulu Ve Elcisidir..
2ncisi ALLAHUAKBAR
3uncusu tam olarak bulamadim karışıkmış akansuya bir bakın diyormus gerisini bilmiyorum
4uncusu nnetayna Kelkevser fesallili rabbike venhar innesaineke huvel epter, Hakikat biz sana kevser i verdik O Halde Rabbin Icin Namaz KiL, Kurban Kes. Sana Bugz eden yok mu ? iste asil zuriyetsiz olan suphesizki odur
5incisi `Eshedu Ella ilahe illallah Ve Eshedu enne muhammeden abduhu ve resuluh`
bu kadar öğrenebildim :)
Kullanıcı avatarı
TuzluKahve
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen TuzluKahve »

teşekkürler :)
Man Loved Birds And Created Cages
God Loved Birds And Created Trees
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »