YKS lisans ve önlisans taban puanları

Yazar: »


Eğitim/Öğretim forumunda bulunan YKS lisans ve önlisans taban puanları konusunu görüntülüyorsunuz...

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..

YKS lisans ve önlisans taban puanları

Mesajgönderen taNGo » 19-06-2019 10:11

YKS sınavına giriş yapan adaylar, seçecekleri üniversite bölümlerinin taban puanlarını merak ediyor.

Resim

Bu yılın taban puanları henüz açıklanmasa da geçmiş yılların verilerine göre ilgili üniversitelerin YKS Lisans ve Ön Lisans taban puanlarına bakılabiliyor.

2018 yılı YKS Lisans ve Önlisans taban puanlarına ÖSYM'nin https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/ ... 082018.pdf web sayfasından ulaşılabiliyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3937
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Eğitim/Öğretim

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.