AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

Yazar: »


Eğitim/Öğretim forumunda bulunan AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? konusunu görüntülüyorsunuz...

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

Mesajgönderen taNGo » 25-12-2018 15:31

Açık Lise 2. Dönem sınavları ne zaman yapılacak? AÖL 2. Dönem sınav tarihleri

MEB tarafından düzenlenen Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, AÖ İmam Hatip Lisesi 2018 - 2019 öğretim yılı 2. Dönem sınavları MEB tarafından açıklanan sınav takvimine göre 6 Nisan - 7 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacak.

Resim

AÖL 2. Dönem Sonu Sınav sonuçları ise 30 Nisan 2019 tarihinde internet üzerinden yayınlanması planlanıyor. AÖL sınav sonuçlarına Milli Eğitim Bakanlığı web sitesinin http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx sayfasından ulaşılabiliyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Eğitim/Öğretim

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron