AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yazar: »


Eğitim/Öğretim forumunda bulunan AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? konusunu görüntülüyorsunuz...

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Mesajgönderen taNGo » 25-12-2018 15:14

Açık Lise sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2018 AÖL sınav sonuçları

Açık Lise üzerinden eğitimine devam eden öğrenciler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi merak ediyor. Peki AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Resim

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8 - 9 Aralık tarihlerinde yapılan, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi 2018 yılı 1. Dönem sınav sonuçları MEB tarafından resmi olarak henüz açıklanmadı. Ancak önceki dönemlerdeki sınav sonuçlarının açıklandığı tarihlere bakıldığında AÖL sınav sonuçlarının bu hafta içi açıklanacağı düşünülüyor.

AÖL sınavlarına giren öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sitesinden Öğrenci Numarası ve Şifre ile giriş yapıp sınav sonuçlarını öğrenebiliyor.

AÖL SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


AÖL sınav sonuçlarına itiraz işlemleri Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne yapılabiliyor. MEB tarafından yapılan ortak sınavlara itiraz hakkında daha detaylı bilgi yehttp://odsgm.meb.gov.tr/www/ortak-sin ... /icerik/18 sayfasından ulaşılabiliyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3947
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Eğitim/Öğretim

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron