DGS ne zaman yapılacak? DGS sınav tarihleri

Yazar: »


Eğitim/Öğretim forumunda bulunan DGS ne zaman yapılacak? DGS sınav tarihleri konusunu görüntülüyorsunuz...

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..

DGS ne zaman yapılacak? DGS sınav tarihleri

Mesajgönderen taNGo » 19-06-2018 14:40

Açık öğretim ve meslek yüksekokullarının ön lisans bölümlerinden mezun olan öğrencilerin lisans programlarına geçiş yapabilmeleri için ÖSYM tarafından yapılan Dikey Geçiş Sınavı tarihleri erken seçimler nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Resim

ÖSYM'nin daha önce yayınladığı sınav takvimine göre 8 Temmuz 2018 tarihinde yapılması planlanan DGS (Dikey Geçiş Sınavı) 21 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak.

DGS sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak?
16-24 Mayıs tarihleri arasında başvuruları alınan DGS için sınav giriş yerleri henüz belli olmadı. Sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgelerinin kısa bir süre içerisinde ÖSYM'nin aday işlemleri için kullanılan https://ais.osym.gov.tr/ web sayfasında açıklanması bekleniyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Eğitim/Öğretim

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron