Baban Değil Sen Okuyacaksın!

Yazar: »


Eğitim/Öğretim forumunda bulunan Baban Değil Sen Okuyacaksın! konusunu görüntülüyorsunuz...

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..

Baban Değil Sen Okuyacaksın!

Mesajgönderen TercihSenin » 27-04-2011 16:37

Sevgili liseli öğrenciler;

Ben 2 üniversite değiştirmiş. Özel dersler vermiş, dersanede çalışmış bir bireyim. Şu zamana kadar gördüğüm ailelerin ve çevrenin baskısıyla yapılmış tercihler ve mutsuz insanlar. Şimdiki ünivesitemde Sosyal Sorumluluk Projesi adında bir ders var.Ben ve benim gibi iki arkadaşımla dedik biz yandık arkadaşlarımız yanmasın.
Bu konuda bir proje oluşturduk. Projede genel olarak bizim gibi yanlış tercih yapmış ama sonra seveceği bir yere geçerek bir yerlere gelmiş akademisyen, gazetecilik, müzisyenlik , yöneticilik gibi mesleklerle uğraşan değerli insanlar tecrübelerini aktaracak. Başvuru yapmanız gerekiyor çünkü yeterli yerimiz yok malesef.

Başvuru için; www.senintercihin.com
Paylaş:
TercihSenin
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 1
Kayıt: 27-04-2011 16:35

Re: Baban Değil Sen Okuyacaksın!

Mesajgönderen kulturkankiler » 22-12-2011 10:51

Evet haklısın baban tercih yapar sen o bölümü istemesende okumak zorunda kalırsın.evet baban seçer sen istemediğin görmeiğin halde onun seçtiği kızla evlenmek zorunda kalırsın.Yahu bırakında kendi kararımızı kendimiz verelim pişman olsakta en azından kendim ettim kendim buldum deriz.Babam etti Allahından bulsun demeyiz.
kulturkankiler
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 7
Kayıt: 21-12-2011 11:19


Dön Eğitim/Öğretim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.