kitap toplama kampanyası

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
emrah_cingoz_26
New Friend
New Friend

kitap toplama kampanyası

Mesaj gönderen emrah_cingoz_26 »

Merhabalar,
Ben Emrah Öğretmen.
Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesi'nden yazıyorum.
İlçemizde Boğazören Köyü’nde bulunan Boğazören Taşoluk Işıkdibi ilköğretim Okulu’nda sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum.
Okulumuzda taşımalı eğitim yapılmakta ve okulumuzun 300 civarında öğrencisi bulunmakta.
Öğencilerimizin boş zamanlarını değerlendirmeleri ve okuma saatlerini verimli geçirebilmeleri için hikaye-roman türünde kitaplara ve bilgi içerikli bilgisayar, tarih, coğrafya, harita vb. kitaplara ihtiyacımız bulunmakta.
Bu amaçla okulumuz öğretmenleri olarak mart ayının son haftası Kütüphanecilik Haftası’na kadar sürecek olan kitap toplama kampanyası başlatmış bulunmaktayız. O zamana kadar elimize ulaşan kitaplar kadarıyla kütüphanemizin açılışını gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.
Kampanyamızı grubumuz aracılığıyla siz değerli dostlarımıza, arkadaşlarımıza duyurmak istedim.
Sizlerden kampanyamıza az ya da çok miktarı önemli olmaksızın desteklerinizi bekliyorum.
El birliği ile çocuklarımızın kitap sorununu halletmeyi umut ediyorum.
Maraş Andırın’ dan kucak dolusu sevgiler...
Hoşça kalın...

Sevgi ve selamlar...
Emrah Öğretmen

Kampanyamıza destekte bulunmak isteyenler için okulumuzun adresi:

Boğazören Taşoluk Işıkdibi İlköğretim Okulu
Boğazören Köyü
Andırın/KAHRAMANMARAŞ

Tel: 0505 7766412
sınıf öğretmeni
Emrah CİNGÖZ

mail : emrah_cingoz_*******

Gönderimde bulunmak isteyenler için önemli not: İlçemizde kargo şirketlerinin şubeleri bulunmadığından haftanın belirli günlerinde koliler elimize ulaştırılabilmektedir. Gönderim yapılırken PTT Kargo tercih edilirse elimize ulaşması bakımından daha sağlıklı olacaktır… Görev yaptığım köyde telefon çekmediği için gündüz ulaşamayabilirsiniz… Telefonla ulaşmak isterseniz akşam saatlerinde aramanız daha sağlıklı olacaktır…