İstanbul English Club (ingilizce konuşma kulübü)

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
furkan70
New Friend
New Friend

İstanbul English Club (ingilizce konuşma kulübü)

Mesaj gönderen furkan70 »

Arkadaşlar,

İngilizce konuşma konusunda en güzel yöntem mevcut bilgiyi kullanarak kendini konuşmaya zorlamaktır. Cümle kurmaya kendini alıştırmaya yarayan bu yöntemi birkaç arkadaş mesai bitiminde uyguluyoruz. Uyguladığımız yöntem, hepimizde varolan bir ingilizce kitaptan bir konu seçerek ona hazırlanmak ve akşam buluştuğumuzda bunu tartışmaktır. Veya herkes kendi mesleğini ingilizce olarak diğer arkadaşlarına anlatıyor. Böylece hem söyleyecek sözümüz çok olmuş oluyor ve sıkılmak söz konusu olmuyor. Hem de sadece iş için gerekli olan bir beceri olan ingilizce konuşma pratiğini işe yönelik kullanmaya odaklanıyoruz. Maksadımız, karşılıklı olarak hatalarımızı düzeltmek ve bildiklerimizi unutmamaya ve üzerine birşeyler koymaya çalışmak. Bunu Şişli'de ki İstanbul English Club eğitmenleri sayesinde daha eğlenceli ve eğitici hale getiriyoruz. Çok iyi hocaların olduğu bu konuşma kulübünün İngilizce konuşmayı geliştirmesi konusundaki etkisi yadsınamaz. Eğer biliyor ama konuşamıyorsanız böyle bir yer olduğunu ve uygun fiyatta seminer verdiğini unutmayın.

Şu linkten hakkında bilgi edinebilirsiniz: http://cadde.milliyet.com.tr/2010/01/06 ... _diyenlere
export34
New Friend
New Friend

Re: İstanbul English Club (ingilizce konuşma kulübü)

Mesaj gönderen export34 »

ben iş görüşmesi için özel ders almıştım.hocaları ve eğitimi oldukça iyidir.speaking club da var