Her ÖĞrencİye Bİr Kİtap Kampanyası

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
Kullanıcı avatarı
onurkaya
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen onurkaya »

Herşeyi devletten beklememek lazım.Bu anlamlı kampanya için sizi gönülden tebrik ediyorum.Ben de elimden geleni yapmaya çalışacağım.İlk olarak sizin gönderdiğiniz mesajı msn listemdeki birçok kişiye gönderdim.
[b]Akıl gibi mal,
İyi huy gibi dost,
Edep gibi miras,
Bilgi gibi şeref olmaz

Hz. Ali[/b]
Kullanıcı avatarı
kibele45
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen kibele45 »

onurkaya yazdı:Herşeyi devletten beklememek lazım.Bu anlamlı kampanya için sizi gönülden tebrik ediyorum.Ben de elimden geleni yapmaya çalışacağım.İlk olarak sizin gönderdiğiniz mesajı msn listemdeki birçok kişiye gönderdim.
Çok çok çoookkk teşekkür ediyorum.Duyarlı insanlarımız çok ülkemizde.Ben bunu bu kampanyada gördüm.Özellikle turkiyeforum bu konuda üstüne düşenin bin katını yaptı...
tüm TURKİYEFORUM yöneticilerine ve üyelerine kitap kampanyasına verdikleri katkıdan dolayı sonsuz teşekkürler.Bu öğrenciler sizleri unutmıyacak...

"VİŞNE" "NİNNİ" "COMMANDO" ve tüm turkiyeforum üyeleri hepinize minnetarız...
Kullanıcı avatarı
vişne
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen vişne »

Kitaplar gelmeye başladı. En kısa zamanda toparlanıp elinize ulaşacak :)
Kullanıcı avatarı
prenses_67
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen prenses_67 »

ya valla süpersiniz arkadaşlar
[url=http://www.picfury.com/h/632799208895407371-1.html][img]http://www.picfury.com/h/632799208895407371-1-th.gif[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
kibele45
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

prenses_67 yazdı:ya valla süpersiniz arkadaşlar
Vallaha herkes süperrr ötesi bence de.Çok sağolun yaa.Nasıl teşekkür etsem bilemiyorum.Allah iyiliklerinizin karşılığını verir inşallah...
tüm TURKİYEFORUM yöneticilerine ve üyelerine kitap kampanyasına verdikleri katkıdan dolayı sonsuz teşekkürler.Bu öğrenciler sizleri unutmıyacak...

Kullanıcı avatarı
vişne
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen vişne »

Kitap sayısı 200 ü aştı. Hafta sonunu bekliyorum. Gelecek hafta büyük ihtimalle kitaplar yola çıkmış olacak.
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

bravo vallahi. çok güzel birşey yapıyorsun vişne öğrencilerinide kutlamak lazım onlarda duyarlı çıktılar.. ben yolladım kargoyla ama ellerine geçip geçmediğini bilemiyorum. umarım geçmiştir.. ayrıca ptt nin kargosuyla yollamanı tavsiye ederim.commandonun verdiği bilgi iyi oldu..
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

kardiş bende dün gönderdim aldın mı bilmiyom
inşallah işinize yarar selamlar
Kullanıcı avatarı
kibele45
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Ya ben sizlere nasıl teşekkür etsem? Bugün Müdür yardımcısı çağırdı ve bir baktım koca bir koli kitap.Dünyalar benim oldu vallaha.Çocuklarla öyle sevindik ki." NİNNİ " senin kitaplar geldi bugün.İnşallah tüm kitaplar toplanınca kütüphanenin fotosunu çekip yayınlıycam burda.ÇOOOKKKK ÇOOOKKK ÇOK sağolun.Duyarlılığınız için.Allah hepinize kat kat fazlasını versin inşallah... öğrencilerim ve ben hepinizi :kiss:

Kullanıcı avatarı
kibele45
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

rüya yazdı:kardiş bende dün gönderdim aldın mı bilmiyom
inşallah işinize yarar selamlar

Çoookkk sağol dostum.Düşünmen yeter.Ben bu kadar beklemiyordum.Tüm turkiye forum yönetici ve üyelerine sonsuzzzzz teşekkürler....