Her ÖĞrencİye Bİr Kİtap Kampanyası

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
Kullanıcı avatarı
kibele45
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen kibele45 »

rüya yazdı:yapa bilecegimiz başka bişey olursa söyle olurmu
Allaha emanet olun

vallaha yapabileceğinizin en iyisini yaptınız...

Rabb'im sizlere dolu dolu sevaplar yazsın.İnşallah karşılığını alırsınız...

Çoookkkk sağolun...

Asıl benim sizlere ne tür faydam dokunur? siz isteyin benden...
tüm TURKİYEFORUM yöneticilerine ve üyelerine kitap kampanyasına verdikleri katkıdan dolayı sonsuz teşekkürler.Bu öğrenciler sizleri unutmıyacak...

"VİŞNE" "NİNNİ" "COMMANDO" ve tüm turkiyeforum üyeleri hepinize minnetarız...
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

egitim için yapa bileceginin en iyisini yap, yapıyosun gerçegi memleketin okumuş insanlara ihtiyacı var.Okumak kadar güzel bir şey yok dimi
Kullanıcı avatarı
kibele45
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

rüya yazdı:egitim için yapa bileceginin en iyisini yap, yapıyosun gerçegi memleketin okumuş insanlara ihtiyacı var.Okumak kadar güzel bir şey yok dimi

Bu vatan hepimizin... Bu vatandan başka neyimi,z var ki? İnşallah aslanlar gibi öğrenci yetiştiricez hep birlikte.Her faaliyete sokuyorum çocukalrımı.Cuma günü şiir yarışmam var. İnşallah 1. olucaz... Size haberini veririm burdan...
tüm TURKİYEFORUM yöneticilerine ve üyelerine kitap kampanyasına verdikleri katkıdan dolayı sonsuz teşekkürler.Bu öğrenciler sizleri unutmıyacak...

Kullanıcı avatarı
kibele45
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Arkadaşlar kampanyamız bitti.Elimize ulaşan kitapsayısı 5000 civarı.Harika bir katılım oldu. Kitap yollayan ve yollanmasına vesile olan herkesten Allah razı olsun...
İşte kitap sergimiz:

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Kullanıcı avatarı
vişne
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen vişne »

Okulunuz adına çok sevindim:) Masalar dolusu kitaplarınızı görmek ise mutluluk verici.
Meslektaşlık bir yana gayret edip başaran bir birey olarak bu çabanızdan dolayı sizi tebrik ve takdir ediyorum . Hayatınızda başarılar ve mutluluklar hep sizinle olsun :)
Kullanıcı avatarı
kibele45
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

vişne yazdı:Okulunuz adına çok sevindim:) Masalar dolusu kitaplarınızı görmek ise mutluluk verici.
Meslektaşlık bir yana gayret edip başaran bir birey olarak bu çabanızdan dolayı sizi tebrik ve takdir ediyorum . Hayatınızda başarılar ve mutluluklar hep sizinle olsun :)

Vallaha hocam siz ve sizingibi duyarlı kişiler sayesinde. İyi ki varsınız.Çok sağolun destekleriniz için...

Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

ne hoş, kitap gönderen herkesi kutlarım. nice çocuklar yetişecek bu eserlerle. :)
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

kibele ya çok sevindim harika bi katılım oldu Allah egitim hayatınızda işlerinizi hep kolay etsin saygı ve sevgilerimizi sunuyoz