Kehanet online için görüşleriniz

Yazar: »


Bilgisayar Oyunları forumunda bulunan Kehanet online için görüşleriniz konusunu görüntülüyorsunuz...

Tüm bilgisayar oyunları hakkında tartışma ve paylaşımlar.

Kehanet online için görüşleriniz

Mesajgönderen Trickster » 06-01-2012 20:41

şu an oynadığım iki oyundan biri Kehanet online. türkçe olması oyunu sevmemde ekstra bir etken. ancak denediğim diğer oyunlara göre daha fazla detay olduğunu gözlemledim. bir de okulum nedeniyle çok fazla zaman ayıramıyorum ben oyunlara. çok fazla zaman ayırmadan başarılı olmanın yolları varmıdır yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca size göre Kehanet onlineı diğerlerinden ayıran özellikleri nelerdir? Sizce de diğer oyunlardan daha iyi bir yapımmı? Görüşlerinizi bekliyorum.
Paylaş:
Trickster
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 2
Kayıt: 12-12-2011 21:52

Re: Kehanet online için görüşleriniz

Mesajgönderen excreaty » 15-06-2012 12:54

Valla kardeşim http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=191552 şuradaki kampanyaya bir bak YP iksiri falan alırsan çok daha kolay gelişirsin
excreaty
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 2
Kayıt: 12-06-2012 23:44


Dön Bilgisayar Oyunları

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron