Caesary

Yazar: »


Bilgisayar Oyunları forumunda bulunan Caesary konusunu görüntülüyorsunuz...

Tüm bilgisayar oyunları hakkında tartışma ve paylaşımlar.

Caesary

Mesajgönderen gnrl_omar9 » 13-03-2011 18:11

Game Play

Caesary is a 2D browser based strategy MMO set in the Roman era. Start from humble beginnings and develop your town into a powerful metropolis. Experiment with the innovative colony system, join or form leagues, and conquer enemies in Caesary!

Pros: +Solid interface. +Good tutorial. +Interesting theme. +Pay tribute in return for protection with the colony feature.

Cons: -Very similar to previous strategy games. -Paying players receive large advantages. -Very slow paced. -Confusing English translations.

Caesary Roma dönemi üzerine kurulan 2 boyutlu bir tarayıcı tabanlı MMO'dur. Mütevazi başlangıçtan sonra sürekli gelişerek kasabanızı güçlü bir metropol haline getirin. Yenilikçi koloni sistemini deneyin, liglere katılın ya da ligler oluşturun ve düşmanların topraklarını fethedin.

Artılar: +Sağlam arayüz +İyi rehber +İlgi çekici bir tema +Haraç vererek koruma yollu koloni sistemi

Eksileri: -Eski strateji oyunlarına benzer -AP satın alan oyuncular büyük avantajlara sahip - Yavaş tempolu -İngilizce çevirileri kafa karıştırıcı

Resim
Resim
Resim
Paylaş:
gnrl_omar9
Slow Friend
Slow Friend
 
Mesajlar: 18
Kayıt: 23-01-2011 18:03

Dön Bilgisayar Oyunları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron